Diğer
  Ana SayfaHaberEthereum Fiyat Analizi: Teknik Göstergeler ve Olası Senaryolar

  Ethereum Fiyat Analizi: Teknik Göstergeler ve Olası Senaryolar

  -

  • Ethereum şu anda 1.840 dolarlık direnç bölgesinin yakınında birçok engelle karşı karşıya.
  • Fiyat 1.820 doların ve 100 saatlik Basit Hareketli Ortalamanın altında işlem görüyor.
  • Parite 1.825$ ve 1.840$ direnç seviyelerini aşarsa yeni bir yükseliş başlatabilir.

  Ethereum, 1.840 dolarlık direncin altında mücadele ediyor. 1.780$ desteğinin altında net bir hareket olursa ETH büyük ölçüde düşebilir!

  Ethereum Fiyatında Güncel Durum!

  Ethereum (ETH)

  Ethereum’un fiyatı, 1.840 dolar seviyesinin altında bir düşüş yaşadı. ETH, 1.800 doların altında bir düşüşe geçerek Bitcoin’e benzer birkaç düşüş işareti gösterdi.

  Fiyat 1.780 dolar seviyesinin altına dahi düştü. Ardından 1.772 dolar civarında bir dip oluştu ve şu anda fiyat kayıplarını telafi etmeye çalışıyor. Fiyat, 1.800 dolar seviyesinin üzerine doğru bir hareket gerçekleşti. Ayrıca, fiyat 1.834 dolardan 1.772 dolara düşüş hareketinin %50 Fibonacci geri çekilme seviyesini aştı.

  Ethereum şu anda 1.820 doların üzerinde ve 100 saatlik Basit Hareketli Ortalama’nın üzerinde işlem görüyor. Saatlik ETH/USD grafiğinde 1.825 dolar civarında bir dirençle oluşan büyük bir düşüş trendi çizgisi de bulunuyor.

  Acil direnç seviyesi 1.820 doların yakınında yer alıyor. Ayrıca, 1.834 dolardan 1.772 dolara düşüş hareketinin %61,8 Fibonacci geri çekilme seviyesine yakın bir direnç mevcut. Bir sonraki direnç ise 1.825 dolar seviyesine ve Ethereum’un 1.820 dolara yükselebileceği trend çizgisine yakın.

  eth-usd-saatlik

  Eğer fiyat 1.840 dolar direnç seviyesinin üzerine çıkarsa, 1.920 dolara doğru düzgün bir yükseliş başlatabilir. 1.920 dolar direnç bölgesinin üzerinde daha fazla kazanç elde edilmesi, 2.000 dolar direncine doğru güçlü bir yükselişin başlamasını sağlayabilir.

  Daha Fazla Düşüş Gelebilir mi?

  Ethereum, 1.825 dolarlık direnç seviyesini kıramazsa, bir düşüş eğilimi başlatabilir. İlk destek seviyesi 1.785 dolar civarındadır.

  Bir sonraki önemli destek seviyesi ise 1.770 dolar bölgesine yakındır. Eğer 1.770 dolarlık desteğin altında belirgin bir düşüş gerçekleşirse, fiyat hızla düşebilir. Bu durumda, fiyat 1.720 dolarlık destek seviyesine kadar düşebilir. Daha fazla kayıp yaşanması halinde, fiyatın yakın vadede 1.700 dolar seviyesine kadar gerilemesi mümkün olabilir.

  Teknik Göstergeler

  • Saatlik MACD – ETH/USD için MACD düşüş bölgesinde ivme kazanıyor.
  • Saatlik RSI – ETH/USD için RSI, 50 seviyesinin altında.
  • Ana Destek Seviyesi – 1.770 Dolar
  • Ana Direnç Seviyesi – 1.825 Dolar
  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler