Ethereum Fiyat Analizi! Düşüş Bu Seviyeye Kadar Devam Edebilir

  • Ethereum’un fiyatı 1740 dolar desteğinin üzerinde tutunmayı başarırsa, yükseliş hareketi görülebilir.
  • 1780 dolar seviyesi, Ethereum için önemli bir direnç noktası olarak dikkat çekiyor.
  • 1780 doların üzerinde günlük mum kapanışları, Ethereum’un yükseliş hareketini sürdürmesini sağlayabilir.

Orta Vadeli ETH Fiyat Analizi

8 Saatlik ETH/USD Fiyat Grafiği

Ethereum’un 8 saatlik teknik grafiğini incelediğimizde, dün sitemizde paylaştığımız analizde 1861$ seviyesinin kıramaz ise düşüş hareketini başlatacağını belirtmiştik.

Dün sitemizde paylaştığımız analizi inceleyen okuyucularımız %8’den fazla getiri sağladı.

Ethereum’un güncel teknik grafiği incelendiğinde, ETH fiyatının 1740 dolar desteğinin üzerinde tutunmayı başarması durumunda yükseliş hareketini 1780 dolar seviyelerine kadar gerçekleştirebileceği gözlemlenmektedir.

Ancak bu yükseliş öncesinde ETH fiyatının 1740 dolar seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışları gerçekleştirmesi gerekmektedir.

ETH Yükseliş Başlatabilir Mi?

4 Saatlik ETH/USD Fiyat Grafiği

Ethereum’un analiz edilen fiyat grafiğine göre, 1780 dolar seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları gerçekleştirirse, yükseliş hareketini 1810 dolar seviyesine kadar sürdürebilir.

Ancak Ethereum fiyatı, 1780 dolar seviyesinin üzerinde 12 saatlik mum kapanışları gerçekleştiremezse, düşüş hareketini tekrar 1720 dolar seviyelerine doğru gerçekleştirebilir.

ETH fiyatı, 1780 dolar seviyesinin altında günlük mum kapanışları yapmaya devam ettiği sürece düşüş hedefi olarak 1685 dolar seviyesini gösterebilir.

Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version