Ana SayfaHaberEthereum (ETH) Yıl Sonunda Bu Seviyeye Ulaşabilir!

Ethereum (ETH) Yıl Sonunda Bu Seviyeye Ulaşabilir!

-

Ethereum (ETH) fiyatı yüzde 10’un üzerinde günlük kazançla, 3955 dolarlık en son ATH’nin ötesinde bir fiyat keşfine doğru ilerliyor.

Fiyat 3 Mayıs’ta 3200 doları geçti ve bir haftadan kısa bir süre içinde fiyat keşif modunda. Ether’in piyasa değeri ile gerçekleşen piyasa değeri arasındaki oran ve piyasa değeri standart sapması arasındaki oran olan MVRV-Z skoru, Ocak 2018’den bu yana en yüksek noktasında. Bu, uzun vadede Ethereum için bir yükseliş sinyali.

Büyük tutucuların yoğunlaşması, kademeli bir satış olasılığını artırdığından, satış baskısındaki düşüş ETH için yükselişe işaret ediyor. SUSHI ve UNI gibi otomatik piyasa yapıcılarının artan popülaritesi nedeniyle ağdaki günlük işlemlerin artmasıyla birlikte, token takası ETH için yükselişe geçti.

Skew’den alınan verilere ve yukarıdaki ölçümlere dayanarak, ETH’nin fiyatının 2021’in sonundan önce 6000 doları geçme olasılığı şimdi yüzde 19’dur. Bu olasılık ralli boyunca değişti ve aşağıdaki grafikte görülebilir.

Yukarıdaki tabloya göre 5000 doları geçme olasılığı daha yüksek olsa da, 6000 doları geçmek Ethereum’u diğer altcoinlerin çok üstüne çıkaracaktır.

 

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler