Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA) Fiyat Analizi!

Yatırım yapmak için birçok kripto para birimi var. İşte çoğu yatırımcının tercih ettiği Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA) analizi.

teknik analiz
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto piyasası farklı kripto para birimleri ile doymuş durumda ve yatırım yapmak için birini seçmek oldukça zor olabilir. Çoğu yeni tüccar, satın almaları gereken ana kripto para birimi olarak yalnızca Bitcoin hakkında bilgi sahibidir. Ancak satın alınabilecek ve kripto yatırımlarını çeşitlendirebilecek başka altcoinler de var. En umut verici altcoinlerden bazıları Ethereum ve Cardano olabilir.

Ethereum (ETH) Analizi!

Dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi piyasada büyük hamleler yapıyor ve şimdi Bitcoin’e harika bir alternatif. Mayıs ayında Ethereum, kripto para için rekor bir seviye olan yaklaşık 4.500 dolara ulaştı.

Ethereum Blockchain birçok defi projelerine ev sahipliği yapmaktadır. Bu, blok zinciri ağının sağlam doğası ve her türden merkezi olmayan uygulama için mükemmel bir seçim olması, kripto para biriminin değerini yukarı doğru itiyor. Ayrıca bazı analistler, blok zinciri sistemine olan talep nedeniyle bir değer deposu olarak kullanılabileceği için Ethereum’un Bitcoin’den daha üstün olduğunu bile belirtmişlerdir.

Bu grafik, Ethereum’un destek fiyatının üzerinde olduğunu gösteriyor, bu da mevcut değerin altında keskin bir düşüşün muhtemelen olmayacağı anlamına geliyor.

Ripple (XRP) fiyatı an itibariyle$ 0.879631dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Cardano (ADA) Analizi!

İnsanların dikkat ettiği ikinci altcoin ise Cardano. Cardano blok zinciri, dünya çapında çeşitli blok zinciri tabanlı altyapıları desteklemede büyük adımlar atıyor.

Yukarıdaki grafik, Cardano’nun iyimserlik gösteren sıçramalar yaptığını gösteriyor. Bu verilere göre, belirteç, değerini artırmak için desteğinden çıkma olasılığını gösteren bir “üçgen deseni” oluşturdu ve bu, yatırımcıları uzun süre devam etmeye teşvik edecek.

Cardano’nun arkasındaki şirket olan IOHK’nın, blockchain aracılığıyla çeşitli süreçleri nasıl yenileyebileceklerine bakmak için Afrika kıtasına girdiği göz önüne alındığında, uzun vadeli yatırım mantıklı olabilir. Cardano, ülkenin eğitim sisteminde sınav sonuçlarının onaylanmasını iyileştirmek için Etiyopya’da uygulandı.

Cardano (ADA) fiyatı an itibariyle$ 1.55dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!