Ethereum (ETH) Tekrardan 4000 Dolar Üzerine Çıkabilir mi?

ETH için günlük ve 4 saatlik grafikte takip edilmesi gerekilen destek ve dirençleri inceleyelim.
analiz-7

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

ETH Orta Vadeli Fiyat Hedefleri

ETH 04.04 1

ETH fiyatının günlük grafikte düşen trend yapısını takip ettiği söylenebilir. Fiyatın 3685 dolar direnci üzerine çıkamaması düşüşü derinleştirecektir. Satış hacimlerinin ortalama üzerinde olmayışı ve hacim grafiğinde alımların baskın olması sebebiyle fiyatın yükselişi öngörülebilir.

Yukarı yönde gerçekleşecek fiyat hareketleri doğrultusunda karşılaşılacak ilk direnç 3685 dolar seviyesinde bulunmaktadır. Ayrıca bu seviye üzerinde kalınması düşen trend kırılımına sebep olacağı için altcoinler açısından güçlü dirençlerin kırılımına yol açabilir. Yükselişin devamında ise fiyat 3875 dolar direnci tarafından baskılanabilir.

Şu anda bulunulan bölgede satış baskılarının devam etmesi fiyatın 3278 minör desteğinin kırılımına yol açabilir. Ayrıyeten bu bölge altında kalınması Ethereum fiyatının tekrardan 2991 dolar seviyelerinde işlem görmesine sebebiyet verebilir.

Destek noktaları: 3278 – 2991

Direnç noktaları: 3685 – 3875

Ethereum 4 Saatlik Grafik Yorumu

ETH 04.04 2

Altcoinin 4 saatlik grafiğinde yükselen trend yapısının hakimiyeti gözlemlenebilir. 3400 dolar desteğinin altında kalınması fiyatın düşüşüne devam etmesine yol açabilir.

Aşağı yönlü fiyat hareketleri dahilinde karşılaşılacak ilk destek 3409 dolar seviyesinde bulunmaktadır. Ayıların satış baskılarının devamlılığı fiyatın tekrardan 3204 dolar desteğini test etmesine yol açabilir.

Şu anda bulunulan bölgede yukarı yönlü hareket edilmesi fiyatın 3650 dolar direncini test etmesine sebep olabilir. Ayrıca bu bölge üzerinde kalınması altcoinlerin bir kısmında %5-10 aralığında yükseliş görülmesini sağlayabilir. Sonuç olarak boğaların bu bölge üzerinde alımlarını sürdürmesi dahilinde 3901 dolar seviyesi direnç görevi görecektir.

Destek noktaları: 3409 – 3204

Direnç noktaları: 3650 – 3901

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster