Ethereum (ETH) Fiyat Tahmini! | Kırılma Yakın mı?

İşte teknik açıklamalarla Ethereum (ETH) fiyat analizi. Fiyat, yüzde 3.80'lik bir azalma oranıyla 2.502 dolar civarında.

ethereum1
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum ve ABD Doları arasındaki ticaret durumu şu anda piyasanın birkaç seansta deneyimlediği menzile bağlı bölgelerin daha düşük bir aralık çizgisinde işlem görüyor. Fiyat, yüzde 3.80’lik bir azalma oranıyla 2.502 dolar civarında.

Ethereum (ETH) Günlük Grafik

Piyasada yavaş yavaş devam eden aşağı yönlü bir hareketi belirtmek için şu anda düşüş eğilimi gösteren bir Japon şamdanı görülüyor. Bugünkü seans, uzun süredir tutulan 3.000 dolar ve 2.500 dolarlık menzile bağlı bölgelerden ayrılma eğiliminde görünüyor. 50 günlük SMA göstergesi, 14 günlük SMA trend çizgisinin altındaki alt aralık çizgisine destekleyici bir araç olarak yerleştirilmiştir. Düşüş eğilimi çizgisi, daha küçük SMA’yı geçerek kısa bir süre aşağı doğru çekildi. Stokastik Osilatörler, aşırı alım bölgesinden güneye doğru işaret eden 80 ila 40 aralığındaki bir konuma çizgileri geçti.

Ethereum’da yakında güçlü bir kırılma olur mu?

Kriptonun değeri düşmenin eşiğinde görünüyor. Stokastik Salınım göstergelerinin okunması, 40 aralığının üzerinde güneye doğru bir kapanışa işaret ederek bunu bir şekilde doğruladı. Bununla birlikte, fiyatın bununla ilgili olarak daha görünür bir şekilde uyum sağlaması zaman alıyor gibi görünüyor. 2.500 dolarlık alt aralık çizgisinin altında veya civarında bir düşüş hareketinin tersine çevrilmesi, iyi bir satın alma emrinin yolunu açabilir.

Mevcut düşük aralık çizgisinin, artık ayıların kripto ekonomisinde duruşlarını daha güçlü tutmaları için odak ticaret alanı olması gerektiği yakından gözlemleniyor. Fiyatın bu seviyeden sıçraması, piyasayı bu süreçte kaybettiği yüksek değerlerin bir kısmına geri döndürmeye yönlendirebilir. Fakat ayılar, alt aralık çizgisini geçerek fiyatı aşağı itme şansına sahiptir.

Ethereum (ETH) fiyatı an itibariyle$ 2,259.87dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!