Diğer
  Ana SayfaHaberEthereum (ETH) Balinaları Yüklü Satışlar Gerçekleştiriyor!

  Ethereum (ETH) Balinaları Yüklü Satışlar Gerçekleştiriyor!

  -

  • Ethereum 1800 dolar desteğini güçlü bir şekilde koruyor.
  • Ethereum balinalarının yüklü ETH satışları dikkat çekti.

  Ethereum fiyatındaki durgunluğun, balinaların yaptığı yüklü satışlar olduğu tahmin ediliyor. Balinalar binlerce ETH satışı gerçekleştirdi.

  Ethereum Balinaları Yüklü Satış Yaptı

  Ethereum (ETH) (10)

  Ethereum (ETH), Shapella güncellemesinden bu yana topluluk beklentilerinin oldukça altında işlem görüyor. ETH, 1.800 Dolar’da önemli bir desteği sürdürmesine rağmen, fiyatı henüz en kritik fiyat noktalarını aşmadı ve son birkaç hafta içinde 2.000 Dolar’da sabitlendi. Bu yazıyı yazarken, Ethereum son 24 saatte %0,86 düşüşle 1.833,20 dolardan el değiştiriyor.

  On-chain analistleri, Ethereum‘un sürekli fiyat durgunluğundan sorumlu olabilecek bir olguya dikkat çekti. Verilere göre, 1.000 ila 10.000 ETH tokeni tutan Ethereum balinaları, son iki hafta içinde paralarını sattı.

  ethereum-balinaları

  Bu süre içinde, veriler toplam 100.000 ETH ‘nin satıldığını gösterdi. Satış genel olarak tanımsız kalsa da, rakamlar, Shapella yükseltmesinin çok yıllı kilitli varlıklarını tasfiye etmesi için daha fazla kişiye erişim açtığının kanıtıdır.

  Ethereum ve Ekosistem Avantajı

  Ethereum söz konusu olduğunda, ekosisteminin büyümesine dayalı olarak çok umut verici bir avantaja sahiptir. Ağdaki genel olumlu duyguyu artıran Katman 2 protokolleriyle, yaklaşan yükseltme serisi de Ethereum blok zincirinin parlak geleceğine güven veriyor.

  Bu yıl şimdiye kadar, Ethereum önceki hedeflerini geride bıraktı. Yılın başlarında, Ethereum’un 1.500 doları aşacağı tahmin ediliyordu ancak ETH bu fiyat seviyesini geçmekle kalmadı; 2000 doları bile aştı.

  Ethereum, değerleme açısından ikinci en büyük blockchain protokolü ve akıllı sözleşme barındırma açısından en büyüğü olma konumunu korumuştur. Sonuç olarak, fiyat durgunluğu herhangi bir zamanda tersine çevrilebilecek geçici bir olay olarak kabul edilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler