Son Gelişmeler

Ethereum Classic, DASH, Chainlink Fiyat Analizi: 18 Eylül

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İnsanların Temmuz ayında geri çağırdıkları sözde “altseason” son zamanlarda buharını kaybetmiş gibi görünüyor. Eylül ayı başlarında Bitcoin’in şaşırtıcı düşüşünden yalnızca piyasanın alts’larının çoğu kötü bir şekilde etkilenmekle kalmadı, aynı zamanda çoğu da iyileşmedi. Aslında, çok azı Bitcoin’in fiyat listelerinde bir tür toparlanma kaydetmesi için öncülük etti. Bu, Ethereum Classic, Dash ve Chainlink’in vaka çalışmaları ile kanıtlandı.

Chainlink [LINK]

Kaynak: TradingView’de LINK / USD

CoinMarketCap’in yazı yazılırken listelerinde 8. sırada yer alan kripto para birimi Chainlink, 2020’de iyi bir performans sergiledi ve alt’ın Ağustos başındaki performansı bariz bir vurgu oldu. Bununla birlikte, bu özel artış uzun sürmedi çünkü LINK, listelerde ATH’sine ulaşır ulaşmaz, kripto para birimi bir düzeltme dalgasına düştü. 2-3 Eylül’deki mini market çöküşü sadece listelerde böyle bir düşüşü hızlandırdı.

Bununla birlikte, LINK iyileşirken (% 20’nin üzerinde tırmanma), bunu sadece kısa bir süre yaptı, ardından kripto para birimi tekrar% 16’nın üzerinde düştü. Bu, Bitcoin’in yazı yazarken sağlıklı konumunu 10.800 doların üzerinde pekiştirmeye devam etmesine rağmen.

Parabolik SAR’ın noktalı işaretlerinin yerleştirilmesi piyasadaki düşüşe işaret ederken, Chaikin Para Akışı, daha büyük sermaye çıkışlarının bir işareti olarak çizelgeleri -0.10’a doğru düşürüyordu.

Chainlink, birkaç gün önce ortaya çıktıktan sonra haber yaptı. Kripto.com, Chainlink’in fiyat akışlarını DeFi cüzdan teklifine entegre edecek.

Ethereum Classic [ETC]

Kaynak: TradingView’de ETC / USD

Piyasadaki çoğu altsın aksine, Ethereum Classic’in fiyat hareketleri son birkaç aydır altüst oldu. Ağustos ayı ETC’nin listelerde tırmanışını görürken, aynı zamanda ağın her ikisi de ekosistem ve kripto para biriminin fiyatı üzerinde kalıcı bir etkiye sahip olan% 51’lik üç saldırıya kurban gittiğini gördü.

Bununla birlikte, Chainlink’in aksine, ETC, Bitcoin’in düşüşü fiyat çizelgelerini daha da aşağı çektiğinden, herhangi bir not geri kazanımı kaydetmeyi başaramadı. Aslında, yazı yazılırken ETC, yakın bir yükseliş veya düşüş hareketi olmaksızın sıkı bir ticaret kanalı içinde işlem görüyordu.

Teknik göstergelere gelince, Bollinger Bantları biraz ayrıkken ve yakın vadede bir dereceye kadar oynaklığı ima ederken, Göreceli Güç Endeksi, alıcıların biraz ivme kazandığının bir işareti olarak kademeli olarak nötr bölgeye yükseliyordu.

ETC’nin% 51 saldırı geçmişi ile, çoğu kişi aynı şeyi önleme teklifleriyle öne çıktı, bunu yapan en son kişi Dexaran oldu.

DASH

Kaynak: TradingView’de DASH / USD

DASH, pazarın en önde gelen mahremiyetlerinden biri coinleri, ayrıca dünyanın en büyük kripto para biriminin değer kaybına uğradı. Bununla birlikte, Chainlink gibi, DASH, fiyat çizelgelerini tekrar aşağı çekmeden önce kırılgan olsa da iyileşti. Aslında, bir düzeltme dalgası değerini% 8’in üzerinde düşürmeden önce kripto para birimi% 19’un üzerinde yükseldi.

Piyasa ivmesinin eksikliği, kripto para biriminin Müthiş Osilatörü tarafından vurgulanırken, MACD hattı, DASH’ın yakın vadeli geleceğinin ve hareketinin belirsiz olduğunun bir işareti olan Signal hattına çok yakındı.

 

Bu Yazıya Tepki Ver

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!