Diğer

  Ethereum Bu Direnci Kırarsa Hedefi 2050 Dolar! Güncel Analiz!

  • Ethereum, 2 saatlik fiyat grafiğinde önemli destek bölge aralığı olan 1781$ – 1764$ seviyelerini takip etmektedir.
  • Ethereum’un belirtilen destek bölgesinden dönüş yapması halinde yükseliş hedefi 1937$ seviyesine yönelik olabilir.
  • Ethereum, 1847$ seviyesinin üzerinde 2 saatlik mum kapatmasıyla yükseliş hareketini başlatabilir.

  Ethereum’un 2 saatlik fiyat grafiği incelendiğinde, belirli destek bölgeleri ve olası yükseliş hedefleri dikkat çekmektedir. Bu analizde, Ethereum’un fiyat hareketiyle ilgili kritik noktaları inceleyeceğiz.

  Orta Vadeli Ethereum Fiyat Analizi!

  12 Saatlik Ethereum Fiyat Analizi! Kaynak: TradingView

  Ethereum’un 12 saatlik fiyat grafiği incelendiğinde, güçlü alımlarla karşılaşarak önemli destek bölgesi olan 1785 dolar seviyesinden yükselişini 1835 dolar seviyelerine kadar sürdürdüğü görüldü.

  Ethereum fiyatı, analizde belirtilen 1785 dolar seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışları gerçekleştirdikçe yükseliş hareketini 1875 dolar seviyelerine kadar devam ettirebilir.

  ETH fiyatı, 1876 dolar seviyesinin üzerinde günlük mum kapatmayı başarırsa yükseliş hareketini 1965 dolar seviyelerine kadar genişletebilir.

  1965 dolar seviyesini aşarsa ve üzerinde günlük mum kapatmayı sürdürürse yükseliş hareketini 2042 dolar seviyelerine kadar devam ettirme eğiliminde olabilir.

  Kısa Vadeli ETH Fiyat Analizi

  2 Saatlik ETH Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Ethereum’un 2 saatlik fiyat grafiği incelendiğinde, önemli destek bölge aralığı olarak 1781 dolar ile 1764 dolar aralığı takip edilebilir.

  ETH fiyatı bu bölgeye yaklaştığında, long yönlü işlem konfirmasyonları aranabilir. Ancak Ethereum, 1764 dolar seviyesinin altında 2 saatlik mum kapanışı gerçekleştirirse stop edilmesi düşünülebilir.

  Ethereum, belirtilen bölgeden dönüş sağlaması durumunda yükseliş hedefi olarak 1937 dolar seviyesi gözlemlenebilir.

  Öte yandan, Ethereum’un 1847 dolar seviyesinin üzerinde 2 saatlik mum kapatması, yükseliş hareketini başlatmak için ilk adım olarak değerlendirilebilir.

  Yukarıda verilen içerik, Ethereum’un fiyat grafiğine dayanarak önemli noktaları paylaşmaktadır. Ancak, bu makale yatırım tavsiyesi niteliği taşımamakta olup sadece bilgilendirme amacı gütmektedir.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  Ethereum (ETH) ETF’leri Temmuz’da Piyasaya Sürülecek: Uzman Görüşleri ve Piyasa Etkisi

  Analiste göre ETH ETF'lerinin S-1'ler için nihai onayı 2-3 ay içinde gerçekleşebilir. Eğer öyle olursa,...

  Mt. Gox CEO Karpelès, Bitcoin (BTC) Transferleri Sırasında İstikrarı Güvence Altına Alıyor: ‘Her Şey Yolunda’.

  Kripto dünyası, Mt. Gox CEO'su Mark Karpelès'in son Bitcoin transferlerinin ardından paydaşlara “her şey yolunda” diyerek güvence vermesiyle...

  Balinalar Bitcoin (BTC) ve XRP Biriktiriyor, Santiment Olası Yükselişi Öngörüyor.

  Santiment, en büyük kripto paralar arasında yükseliş eğilimi geliştiğini tespit etti. XRP balinaları altcoin için...