Ethereum bu 4 grafiğe göre değerinin çok altında!

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Kripto araştırma şirketi Blockfyre, dün Ethereum ekosistemiyle ilgili 4 önemli veri paylaştı. Bunlar geliştirici faaliyeti, gaz kullanımı, madenci bakiyeleri ve ortalama dolar yatırımını içeriyordu. Şirkete göre, dört metriğin tamamındaki olumlu eğilim, ETH’nin şu anki fiyatının gerçek değerinin altında olduğunu ortaya koyuyor.

Ethereum ağında gaz kullanımı 23 Mayıs’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi 61.67 milyona yükseldi. Yüksek gaz kullanımı, Ethereum ağının daha fazla kullanıldığı anlamına gelir ve bu ETH’nin fiyatı için olumlu bir işarettir.

Ethereum’a yatırılan ortalama dolar yaşı ve madenciler tarafından tutulan ETH miktarları da 2018 balonu sırasında dibe düştükten sonra yeni bir zirveye tırmandı. Blockfyre’e göre, madenci bakiyeleri 2018’in başından bu yana iki kattan fazla arttı.

Şirket, hem madencilerin hem de yatırımcıların 2018’den bu yana ETH sahibi olmanın ilginç olduğuna inanıyor ve bu da çoğunluğun mevcut fiyatların ETH’yi satmaya değmeyeceğini gösteriyor.

Kaynak: Blockfyre

Öte yandan, geliştirici faaliyetleri 2018’den bu yana önemli ölçüde arttı. Bu veriler, günlük ETH fiyatlarından bağımsız olarak ürün geliştirmenin devam ettiği anlamına geliyor. Geliştirme faaliyetini son derece ‘yükseliş’ bir durum olarak kaydeden şirket, Ethereum 2.0’ın başarıyla tamamlanmasının ve DeFi pazarının büyümesinin ETH’nin fiyatı için önemli katalizörler olacağına inanıyor.

Ethereum (ETH), haberler yayınlandığında 201 dolardan işlem görüyor. Ethereum’un önünde büyük bir sınav var. Piyasa değeri ile Bitcoin’den sonra en büyük kripto para birimi Ethereum 2.0 ile tamamen yenilenecek. Ethereum 2.0’ın önümüzdeki aylarda piyasaya sürülmesiyle, Ethereum’un saniyedeki işlem kapasitesinin 12-15 ila 2000’lere ulaşacağı belirtiliyor. Bu geçişin başarısı şüphesiz Ethereum’a çok şey getirecektir. Başarısızlık da yatırımcılarına çok pahalıya mal olabilir.

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster