Ana SayfaHaberEthereum Boğa Fiyat Hedefi !

Ethereum Boğa Fiyat Hedefi !

-

Ethereum Boğa Fiyat Hedefi – En büyüklerden Ethereum, 2018’den bu yana en çok eleştirilen kripto para birimlerinden birisi oldu ve beklentilerin altında devam ediyor. Düşüş güveni de azalttı ancak normal addediliyor.

Bir çok ünlü kripto sözcüsünün, Ethereum’un beklentilerin altında kaldığını ve yapılan eleştirilerinde haklı oldukları görünüyor. Zira ETH’nin fiyatı Ocak 2018’de yaklaşık 1433 dolar seviyesindeyken, gelinen noktada şu an ETH yalnızca 189$’lık bir değere sahip.

Ethereum piyasa değeri açısından en büyük 2. kripto para birimi, bunun arkasında 2018’deki yatırımcılarına getirdiği toplu benimseme ve kabul yatmakta.

Ethereum Boğa Fiyat
Ethereum Boğa Fiyat

Ethereum Boğa Fiyat Performansı

Uzmanlar, ekonomik nedenlerin ETH’nin ana çöküşünün nedenlerinden biri olabileceğini, dolayısıyla basit bir arz ve talep faktörü olduğunu söylüyor. Ethereum, birçok projede ana motor olarak hizmet verdiğinden, bu şirketlerin çoğu Ethereum’da neredeyse milyonlarca dolar biriktirmek için ICO’ları kullandı.

Bu hareketler, Ethereum’un Ocak 2018’de yükselişe geçmesi için yeterli oldu. Ancak, ICO’ların ETH varlıklarını projelerini finanse etmek için sattıktan sonra şirketler ETH’nin aşamalı olarak düşmesine ve bugüne kadar bir şekilde durgun kalmasına neden oldu.

Her halükarda, kısa bir ralli ETH’yi 300 dolara taşıyabilir ancak yapılan analize göre, ETH Gelecek Büyük Boğa Aşamasında 400 Doların biraz altında olabilir.

Ethereum Boğa Fiyat

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir; ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler