Diğer

  ETH Fiyatı Yüzde 5’lik Bir Düşüş Yaşadı: Spot Ethereum ETF’leri için Görüşler!

  • Dünyanın ikinci büyük kripto parası Ethereum (ETH), güçlü satış baskısıyla karşı karşıya. ETH fiyatı şu anda 2.243 dolar seviyesinde işlem görüyor.
  • Fox Business’dan Eleanor Terrett, Ethereum (ETH) Borsa Yatırım Fonu (ETF) için olası onay takvimi etrafında değişen görüşleri ve bakış açılarını aydınlatıyor.
  • Başka bir kaynak, SEC’deki mevcut duygunun “kesin bir ret” olduğunu ve bu fikre karşı bazı iç direniş olduğunu belirterek karşıt bir görüş sunuyor.

  Ethereum fiyatı, Bitcoin ile birlikte düşüşe geçti: Spot Ethereum ETF’leri SEC’den onay alacak mı? Güncel görüşler!

  Spot Ethereum ETF’lerine Dair Görüşler

  Dünyanın ikinci büyük kripto parası Ethereum (ETH), güçlü satış baskısıyla karşı karşıya. ETH fiyatı şu anda 2.243 dolar seviyesinde işlem görüyor ve piyasa değeri 265 milyar dolar. ETH fiyatının ek bir %10 daha düşerek 2.000 dolar seviyesinde destek bulabileceği görünüyor.

  Fox Business’dan Eleanor Terrett, Ethereum (ETH) Borsa Yatırım Fonu (ETF) için olası onay takvimi etrafında değişen görüşleri ve bakış açılarını aydınlatıyor. Tartışmalar, ETF ihraççıları, yatırım yönetimi şirketleri ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na yakın kaynakların iç görülerini içeriyor.

  Bir Bitcoin (BTC) Spot ETF ihraççısından, aynı anda bir ETH Spot ETF için onay bekleyen, başarılı bir onay ve sorunsuz bir Bitcoin spot lansmanının SEC’i ETH spot ETF’lerine onay verme konusunda etkileyebileceğine dair bir güven ifadesi bulunuyor. Diğer taraftan, başka bir kaynak, SEC’deki mevcut duygunun “kesin bir ret” olduğunu ve bu fikre karşı bazı iç direniş olduğunu belirterek karşıt bir görüş sunuyor.

  Başka bir kaynak, ETH spot ETF’lerinin onay yolunun daha düzgün olabileceğine inanıyor ve ETH vadeli işlemler ETF’lerinin listelenmesini ve BlackRock’un ETF onaylarını elde etme konusundaki sicilini gösteriyor. Potansiyel bir lansmanın yaz sonuna kadar gerçekleşebileceğini bekliyorlar.

  SEC Başkanı Gary Gensler’ın Ethereum’un potansiyel bir güvenlik olarak durumu konusundaki belirsiz duruşuna değinen kaynak, ETH’nin CFTC tarafından bir emtia olarak sınıflandırılmasını ve Ripple’ın XRP’nin ikincil piyasa işlemlerinde güvenlik olarak kabul edilmemesine ilişkin kısmi bir zaferini not ediyor. Bu durum, Gensler’ın çoğu dijital varlığın güvenlik olduğunu iddia etmenin zor olabileceğine inanmalarına neden oluyor.

  SEC Komiseri Hester Peirce, ETH ETF’ler ile ilgili geçmiş gecikmeleri tekrarlamaktan kaçınılması gerektiğini vurgulayarak bu ürünlere “normal yol” düşüncesini uygulamanın önemini vurguluyor ve diğer benzer tekliflerle benzer şekilde muamele edilmesinin önemli olduğunu belirtiyor.

  Terrett, Ethereum ETF’lerinin kaderinin anahtarının SEC’de olduğunu ve önümüzdeki ayların, SEC personelinin S-1 başvurularına ne kadar derinlemesine baktığına dair ipuçları sunması beklendiğini sonuçlandırıyor.

  ETH Fiyat Hareketi

  Ethereum, özellikle 50 günlük Üssel Hareketli Ortalama’nın (EMA) altına düşerek son trading seansında önemli bir düşüş yaşadı. Analiz, Ethereum’un 2.100 dolar seviyesini hedefleyebileceğini öne sürüyor. Fiyatın 2.100 doların altına düşüp ardından hızla bu seviyenin üzerine çıkıp çıkmadığı, olası bir boğa hareketini gösterebilecek kritik bir faktördür.

  200 günlük EMA, 1.950 dolar seviyesine yerleştirilmiş durumda ve yükselen 200 günlük EMA’nın Ethereum’un fiyatı ile etkileşimi, potansiyel piyasa dinamiklerini anlamak için yakından izlenmesi gereken ilginç bir senaryo sunuyor.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Hong Kong’da 20’den Fazla Şirket Kripto Ekosistemini Güçlendirmek için Harekete Geçti!

  Asya'da kripto ekosisteminde önemli adımlar atan Hong Kong'da daha fazla kripto şirketi lisans almak için başvurularını sunuyor.

  BlackRock’un Spot Bitcoin ETF’si 600 Milyon Dolarlık Giriş Kaydetti!

  Dünyanın en büyük varlık yöneticisi BlackRock, spot Bitcoin ETF'sinde daha fazla giriş kaydederek ETF piyasasında öne çıkıyor.

  Solana Ekosisteminde İlgi Artarken, SOL Token Yükseliyor: Bir Sonraki Hedef Nedir?

  Solana fiyatı, ekosistemdeki talebin artması ve piyasadaki olumlu duyguların ardından yükseliyor: Sıradaki hedef ne olacak?

  Vanguard CEO’su Emekli Oluyor: Şirketin Bitcoin Politikası Değişecek mi?

  Dev yatırım yönetimi firması Vanguard'ın CEO'su ve başkanı Tim Buckley emekli olacak; Şirketin Bitcoin hamlesinde değişiklik olacak mı?

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Reddit Haberi Matic Fiyatını Uçurdu! Güncel MATIC Analizi

  Coinotag Twitter'da Reddit'in Matic satın aldığını duyurdu, bu habere bağlı olarak Matic %7 yükseldi. Reddit, Bitcoin ve Ethereum'u bilançosuna ekledi ve sanal ürünlerin satışında Ether ve Matic'i ödeme olarak kabul ettiğini belirtti.

  KSM Coin Uzun Vadeli Yatırımcılara Göz Kırpıyor! Güncel KSM Analizi

  KSM'nin teknik analizine göre, 47$ desteğinin kaybı sonrasında düşüş trendi başladı. Yatırımcılar, 48.37$ - 47.58$ direnç aralığını izlemeli. Yükseliş trendinin güçlenebileceği ve hedefin 55$ olabileceği belirtiliyor.

  Solana Balinaları 75 Dolara Hazırlanıyor Olabilir Mi? Güncel SOL Analizi

  SOL, 12 saatlik grafikte 105.52$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 114$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapılamazsa, düşüş hareketi 75$ seviyesine kadar devam edebilir.

  AVAX Kritik Direncini Geçemezse Düşüş Sürebilir! Güncel AVAX Analizi

  AVAX, 12 saatlik grafikte 38.38$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 40.90$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapamazsa, düşüş hareketi 31.10$ seviyesine kadar devam edebilir.

  Bitcoin Yatırımcılarını Neler Bekliyor? Bitcoin’de Yükseliş Sürecek Mi? BTC Analizi

  Bitcoin, saatlik grafikte düşüş eğilimi gösteriyor. Haftalık grafikte ise kritik direnç seviyesi olan $53,270'e yakın işlem görüyor. Yatırımcılar direnç bölgesine yaklaşırken dikkatli olmalı ve piyasa
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  Hong Kong’da 20’den Fazla Şirket Kripto Ekosistemini Güçlendirmek için Harekete Geçti!

  Asya'da kripto ekosisteminde önemli adımlar atan Hong Kong'da daha fazla kripto şirketi lisans almak için başvurularını sunuyor.

  BlackRock’un Spot Bitcoin ETF’si 600 Milyon Dolarlık Giriş Kaydetti!

  Dünyanın en büyük varlık yöneticisi BlackRock, spot Bitcoin ETF'sinde daha fazla giriş kaydederek ETF piyasasında öne çıkıyor.

  Solana Ekosisteminde İlgi Artarken, SOL Token Yükseliyor: Bir Sonraki Hedef Nedir?

  Solana fiyatı, ekosistemdeki talebin artması ve piyasadaki olumlu duyguların ardından yükseliyor: Sıradaki hedef ne olacak?