Eski Ripple CEO’su 499.999.979 XRP’yi bu adrese taşıdı, ortalık karıştı!

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Eski- Ripple CEO ve melek yatırımcı Chris Larsen, Whale Alert izleme hesabının, Larsen’in 115.847.491 dolar değerinde XRP’yi aşağıdaki tweet ile bilinmeyen bir cüzdana taşıdığını belirten bir tweet yayınladıktan sonra bugün 499.999.979 XRP’yi taşıdığını kabul etti:

Larsen hemen bir tweet atarak söz konusu XRP’yi, sofistike yatırımcılara varlık yönetimi de dahil olmak üzere çeşitli kripto hizmetleri sunan New York Digital Investment Group adlı Manhattan merkezli şirkete taşıdığını söyledi.

NYDIG’e övgüler yağdırdı ve firmaya yatırım yapmayı seçti çünkü yatırım firmasının kurucularını “tanıyordu” ve XRP transferiyle ilgili tweet’te şunları söyledi:

Bazılarınızın fark etmiş olabileceği gibi, bir $ XRP cüzdanını NYDIG’e taşıdım. Kurucuları bir süredir tanıyorum ve güvenliklerinden ve birinci sınıf kurumsal standartlarından etkilendim – bu gerçekten velayet 2.0.

2018’de kripto para birimi lisansı BitLicense verilen New York Digital Investment Group, Bitcoin’deki (BTC) en büyük kurumsal yatırımcılardan biri olma konusunda da manşetlerde yer almıştı.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster