Diğer
  Ana SayfaHaberEski JPMorgan yöneticisi Ripple saflara katıldı

  Eski JPMorgan yöneticisi Ripple saflara katıldı

  -

  Bankacılık devi JPMorgan Chase’in eski düzenleyici işler başkanı Sandie O’Connor, Ripple Yönetim Kurulu’na katılır.

  Bir gün önce yayınlanan blog gönderisine göre O’Connor, Yönetim kurulundaki yeni rolünün bir parçası olarak “Kilit yönetim ilişkileri ve düzenleyici girişimler” konusunda tavsiyelerde bulunacak. O’Connor, 2019’da emekli olmadan önce JPMorgan’da 31 yıl boyunca baş editör ve finans müdürü olarak görev yaptı. O’Connor, Temmuz ayından bu yana ABD Federal Mevduat Sigorta Şirketi’nin (FDIC) sistematik çözüm danışma komitesi üyesi olarak görev yapıyor.

  Ripple CEO Brad Garlinghouse, O’Connor’ın “Piyasaları, sermaye akışlarını ve bankacılığı daha geniş çevreleyen ve derinlemesine anladığını” söyledi Ripple, bunun “Daha kapsayıcı bir finansal sistem” oluşturmaya yardımcı olabileceğini söyledi.

  O’Connor ile çalışmanın şirkete bu şekilde yardımcı olabileceğini açıklayan Garlinghouse,

  “ABD’nin inovasyonu ve şirketleri destekleyen tek ve net bir kripto yasal çerçevesine ihtiyacı var” dedi.

  Sandie’nin Yönetim Kurulumuza katılması beni heyecanlandırıyor – Düzenleyici işler, Hazine ve finansal hizmetlerdeki yıllara dayanan uzmanlığıyla rehberlik etmekte paha biçilmez olacak Ripple bir sonraki büyüme aşamamızda.

  – Brad Garlinghouse (@bgarlinghouse)

  Garlinghouse ve Ripple Kurucu ortak Chris Larsen, Daha önce ABD’deki yasal netlik eksikliğinin şirketleri merkezlerini başka ülkelere taşımaya sevk edebileceğini söylemişti. Ripple Geçen ay Dubai’de bir ofis açtı ve bir yönetim kurulu üyesi, Şirketin Japonya’nın yeni genel merkezi için en umut verici adayı olduğunu söyledi.

  Ripple (XRP) fiyatı an itibariyle$0.521651dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler