Salı, Ocak 26, 2021

Eski JPMorgan yöneticisi Ripple saflara katıldı

Bankacılık devi JPMorgan Chase’in eski düzenleyici işler başkanı Sandie O’Connor, Ripple Yönetim Kurulu’na katılır.

Bir gün önce yayınlanan blog gönderisine göre O’Connor, Yönetim kurulundaki yeni rolünün bir parçası olarak “Kilit yönetim ilişkileri ve düzenleyici girişimler” konusunda tavsiyelerde bulunacak. O’Connor, 2019’da emekli olmadan önce JPMorgan’da 31 yıl boyunca baş editör ve finans müdürü olarak görev yaptı. O’Connor, Temmuz ayından bu yana ABD Federal Mevduat Sigorta Şirketi’nin (FDIC) sistematik çözüm danışma komitesi üyesi olarak görev yapıyor.

Ripple CEO Brad Garlinghouse, O’Connor’ın “Piyasaları, sermaye akışlarını ve bankacılığı daha geniş çevreleyen ve derinlemesine anladığını” söyledi Ripple, bunun “Daha kapsayıcı bir finansal sistem” oluşturmaya yardımcı olabileceğini söyledi.

O’Connor ile çalışmanın şirkete bu şekilde yardımcı olabileceğini açıklayan Garlinghouse,

“ABD’nin inovasyonu ve şirketleri destekleyen tek ve net bir kripto yasal çerçevesine ihtiyacı var” dedi.

Sandie’nin Yönetim Kurulumuza katılması beni heyecanlandırıyor – Düzenleyici işler, Hazine ve finansal hizmetlerdeki yıllara dayanan uzmanlığıyla rehberlik etmekte paha biçilmez olacak Ripple bir sonraki büyüme aşamamızda.

– Brad Garlinghouse (@bgarlinghouse)

Garlinghouse ve Ripple Kurucu ortak Chris Larsen, Daha önce ABD’deki yasal netlik eksikliğinin şirketleri merkezlerini başka ülkelere taşımaya sevk edebileceğini söylemişti. Ripple Geçen ay Dubai’de bir ofis açtı ve bir yönetim kurulu üyesi, Şirketin Japonya’nın yeni genel merkezi için en umut verici adayı olduğunu söyledi.

Ripple (XRP) fiyatı an itibariyle$ 0.268318dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.18
  THYAO.IS₺12.70
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.64
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.18