EOS uzun vadeli Fiyat Analizi: 22Eylül

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Geçtiğimiz 24 saat içinde yüzde 3,71’lik bir kayıp bildirilen EOS, kripto artık pazar sıralamasının ilk 10’unun çok dışında olduğu için grafiklerde mücadele etmeye devam etti. EOS’un fiyatı bir süredir dalgalı kalırken, hakim piyasa eğilimi de düşüş eğiliminde. Aslında, yazı yazılırken, EOS yıllık en yüksek seviyesinin yüzde 53 altında ve Haziran 2019’un en yüksek seviyesi olan yüzde 70’in altında bir fiyatla işlem görüyordu.

Yakın gelecek, EOS için de iyimserlik hissi uyandırmadı, grafikte daha fazla düzeltme şansı öne çıkıyor.

EOS 1 günlük grafik

Kaynak: TradingView’de EOS / USD

Kolektif altcoin piyasası 2-3 Eylül’de ciddi bir çöküş yaşarken, EOS şaşırtıcı bir şekilde 4’te yükseldi ve kaybedilen değerinin yüzde 40’ına yakınını telafi etti. Bununla birlikte, kripto varlık 4. yıldan beri sürekli olarak değer kaybettiğinden beri o kadar karlı olmamıştı. Aslında, EOS’un grafiğindeki düşüş trendi, son zamanlardaki çabalarına da aynı şekilde zarar vererek, 4. yıldan bu yana toparlanamamasında kilit rol oynadı.

Eğilim tamamen düşerken, yazı yazılırken EOS azalan bir üçgenin oluşumunu kolaylaştırıyordu. Bundan sonra başka bir geri çekilme olursa, EOS desteğini 1 Temmuz haftasından itibaren 2.336 $ ‘dan test edecek. Göreceli Güç Endeksi veya RSI satış baskısı altında dengelenirken, token kartlarında büyük bir satış olabilir.

EOS Haftalık Grafik

İşlem Görünümünde EOS / USD

Haftalık bakış açısından EOS, geçtiğimiz haftalarda düzenli olarak farklı destekleri test etti. Fibonacci geri çekilme çizgilerine göre, 3.44 $ ‘lık ilk destek Ağustos ortasında kırıldı ve o zamandan beri 2.98 $’ lık destek de yol verdi. 50 hareketli ortalamanın, baskı zamanında genel direnci güçlü bir şekilde kanıtlamasıyla birlikte, 2.38 $ ‘lık bir yeniden test olasılığı yüksek.

Stokastik RSI, EOS’un aşağı yönlü bir rallide olduğunu ve ileride muhtemelen tersine dönme şansı olduğunu öne sürdü. Ayrıca, 2,38 $ ‘lık destek karşılandıktan sonra bir geri dönüş gerçekleşebileceğinden, dip seviyenin EOS için yakın olabileceği anlamına gelir. 2,38 ABD dolarının altındaki herhangi bir hareket, token için felaket olacaktır.

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster