Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriEOS Uyumsuzluk Belirtileri Gösteriyor!

  EOS Uyumsuzluk Belirtileri Gösteriyor!

  -

  EOS Günlük Grafik Yorumu

  EOS-06.24-1

  Sizler için bu yazımda, platformu üzerinde DApp kurulmasını amaçlayan ve akıllı sözleşme platformu olan EOS analizi yapacağım.

  Son günlerde piyasada yaşanan olumlu havadan nasibini alan EOS, destekten tepki almayı başardı. Şu anda 1,12 dolar – 1,20 dolar direncine doğru hareket etmekte. Eğer bu seviyeyi kırmayı başarırsa 1,42 dolar – 1,51 dolar bölgesindeki direnç hattını test etmek isteyecektir. Hatta devamında 1,77 dolar – 1,87 dolar bandına kadar yükseliş yaşama ihtimali var.

  Aksi halde kısa zaman önce tepki aldığı 0,87 dolar – 0,82 dolar bölgesindeki destek hattına kadar düşüş yaşayabilir. Eğer ki bu seviyede tutunamazsa 0,73 dolar – 0,66 dolar seviyesinden destek bulmak isteyecektir.

  • Mühtiş Osilatöre baktığımızda uyumsuzluk belirtileri görüyoruz. Göstergede daha yüksek dipler kaydedilirken, fiyatta daha alçak dipler kaydetti. Bunu beyaz oklarla gösterdim. Bu pozitif uyumsuzluk, düşüş trendi bittiğinde veya uyumsuzluğun bittiği dönemde büyük oynaklıklar yaşanmasına neden olabilir.
  • RSI ise aynı şekilde uyumsuzluk belirtisi göstermekte. Ancak unutmayın ki göstergelere göre işlem yapmak oldukça risklidir. Özellikle uyumsuzluk yaşandığı dönemlerde.
  Destek Seviyeleri 0,87-0,82 0,73-0,66
  Direnç Seviyeleri 1,12-1,20 1,42-1,51

  Kısa Vadeli Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

  EOS-06.24-2

  Şu anda hem psikolojik hem teknik direnç olan 1 dolar seviyesini test ediyor. Eğer burada kırılım gerçekleştirmeyi başarırsa 1,07 dolara yükseliş yaşayabilir. Devamında 1,14 dolara kadar yükseliş yaşama şansı var.

  Ret yemesi durumunda 0,91 dolara gerileyeceğini düşünüyorum. Destekte tutunamazsa 0,81 dolara kadar gerileyebilir.

  Destek Seviyeleri 0,91 0,81
  Direnç Seviyeleri 1,00 1,07
  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Basri Caneri
  Basri Caneri
  Basri Caneri, 25 yaşında Selçuk Üniversitesi'nde okuyor. Kripto paralar ile uzun yıllardır ilgilenen Caneri, 1 yılı aşkın süredir aktif olarak haber takibi yapıp, teknik analiz içerikleri üretmektedir. Şimdilerde ise Coin Otağ bünyesinde yatırımcılarla buluşmaya devam etmektedir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler