EOS Konsolide Olmaya Devam Ediyor!

Konsolide alanında işlem gören EOS için kritik destek ve direnç seviyelerini inceleyelim.
EOS

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

EOS Uzun Vadeli Fiyat Analizi

EOS-03.30-1

Uzun bir zamandır konsolide olan EOS, bu alanın dip bölgesinden tepki almayı başardı. Ayrıca bu tepki sonrasında 2,17 dolarda bulunan direnci kırmayı başardı.

Yükselişin devamı gerçekleşirse orta dikdörtgeni kırmak isteyecektir. Bu 4,3 dolar ile 5 dolar arasında bulunan direnç bölgesini kırması zor görünse de olası kırılım sonucunda 6,83 dolardaki direncine kadar yükseliş kaydedebilir.

MACD her ne kadar sıfırın altında olsa da bir kesişim kaydettiğinden dolayı yukarı yönlü hareketin gerçekleşmesi muhtemel görünüyor. Bu gösterge sıfır çizgisinin üzerine çıktığında ise yükseliş trendine geçmesi de olası olabilir.

RSI ise yaklaşık 48 seviyesinde bulunuyor. Bu da yükseliş durumunda önünde geniş bir alan olduğu anlamına geliyor. Sağlıklı bir yükseliş senaryosunda küçük bir geri çekilme yaşadıktan sonra yukarı yönlü hareketine devam edebilir.

Parabolik SAR yükseliş gerçekleşme ihtimalinin yüksek olduğunu, aşağı yönlü hareketin son bulduğunu ve yukarı yönlü hareketin başladığını gösteriyor.

Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

EOS-03.30-2

Oldukça önemli olan 1,87 dolardaki desteğinden tepki alarak yukarı yönlü hareket eden EOS, 2,91 dolardaki direnç seviyesinde işlem görüyor. Bu seviyeyi aşamazsa desteğe kadar düşebilir.

Destekte tutunamazsa 1,5 dolara kadar gerilemesi muhtemel görünüyor.

Olası yükseliş senaryosunda ise 4,13 dolardaki direncini test etmek isteyecektir. Ayrıca 5,27 dolardaki direncine kadar ulaşmak için güç gösterebilir.

Ayıların piyasadan çekilmesi durumunda 6,74 dolar ve 9,13 dolar seviyelerine kadar yükseliş kaydedebilir.

Bu seviyeleri destek olarak doğrulayabilirse 14 dolar seviyesini de aşması kolay olabilir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster