En Az 1 Bitcoin Tutan Adreslerin Sayısı Yeni Bir Rekor Kırdı!

  • Bitcoin (BTC) tutan adreslerin sayısı, önde gelen kripto paranın fiyatının artacağına dair büyüyen beklentilerle yeni bir rekor kırdı.
  • Grafik açısından bakıldığında, hem 1 BTC hem de 0.1 BTC popülasyonları için ‘BTC Tutulan Adres Sayısı’ çizgisinin ‘Bitcoin Fiyatı’ çizgisi ile ilk kez kesişme yaşadığını gösteriyor.
  • Bu arada, BTC yazı sırasında, Bitcoin başına 29.590 dolarlık bir fiyatla el değiştiriyor ve gün içinde %1,70’lik bir artış kaydediyor.

En az 1 adet Bitcoin tutan adreslerin sayısı yeni bir rekora ulaştı; Bitcoin fiyatı 29.500 doların üzerinde işlem görmeye başladı.

En az 1 BTC Tutan Adresler Yeni Bir Zirvede

En az bir Bitcoin (BTC) tutan adreslerin sayısı, önde gelen kripto paranın fiyatının artacağına dair büyüyen beklentilerle yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,013,414’e ulaştı.

Özellikle, Bitcoin nüfusunun büyümesi başka bir rekorla da görülebilir, çünkü en az 0.1 BTC tutan adreslerin sayısı 8 Ağustos’ta Glassnode’un verilerine göre tarihinde ilk kez 4,436,238’e ulaştı.

Her iki sayı da ilişkilidir, çünkü 1 BTC tutan adreslerin sayısı, 0.1 BTC veya daha fazlasını tutan adreslerin sayısı üzerinde de etkili olur. Grafik açısından bakıldığında, hem 1 BTC hem de 0.1 BTC popülasyonları için ‘BTC Tutulan Adres Sayısı’ çizgisinin ‘Bitcoin Fiyatı’ çizgisi ile ilk kez kesişme yaşadığını gösteriyor.

Bitcoin fiyatında son durum

Bu arada, BTC yazı sırasında, Bitcoin başına 29.590 dolarlık bir fiyatla el değiştiriyor ve gün içinde %1,70’lik bir artış kaydediyor. Bitcoin, 2 Ağustos’tan bu yana ilk kez bu seviyede işlem görüyor. Bugün BTC’nin en düşük seviyesi 29.146 dolar olarak kaydedildi.

Bitcoin, 21 Haziran’dan bu yana aynı fiyat aralıklarında işlem görmeye devam etti. BTC 28.000 ila 32.000 dolar arasında seyrederken, iyimser yatırımcılar için daha fazla coin biriktirmek için iyi fırsatlar yaratıyor.

Her şey göz önüne alındığında, dijital varlığın bu beklentileri karşılayabilmesi, Bitcoin ile ilgili daha fazla gelişmeye ve daha geniş kripto ve makroekonomik manzaradaki genel duyguya bağlı olacaktır.

Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

Exit mobile version