Elrond (EGLD) Untold Müzik Festivali ile Anlaştı!

elrond-untold-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Dünya çapında beğeni toplayan ve bu yıl Romanya’da düzenlenmesi planlanan Untold Festivali; Elrond Network (EGLD) ile bir ortaklığa girdiğini duyurdu. EGLD yazının yazıldığı sırada 156 dolardan işlem görmekte.

 Biletler Elrond (EGLD) Kripto Para Birimi ile Alınacak

egld

Salı günü yapılan bir duyuruda Untold; 2021 Festivali için biletlerin Elrond (EGLD) kullanılarak satın alınabileceğini söyledi. Festivalde, devam eden pandemiye rağmen sınırsız sayıda katılımcıya izin verileceği de söylenildi. Romanya ‘da günlük olarak bildirilen COVID-19 vakalarının sayısı ise Haziran ayından bu yana 1000’ in altında.

Elrond Network CEO’su Beniamin Mincu ise yaptığı açıklamada; Untold ile yapılan anlaşmadan son derece mutlu olduğunu artık bu tür anlaşmaların daha fazla olacağını söyledi. Ayrıca diğer bir yandan NFT koleksiyonları içinde çalışmaları olduğunu belitti. Blok zinciri teknolojisinin şimdiden ekonominin büyük bir parçası haline geldiğine vurgu yapan CEO; ilerleyen zamanlarda bu teknolojiyi daha çok duyacağımıza eminim dedi.

Biletler alınmak için yayınlandığında fiyatın; 159 € veya kabaca 1,37 EGLD’den başlayacağı düşünülmekte. Elrond ayrıca Untold’da festival katılımcılarını kripto ve blok zinciri konusunda eğitmek için bazı eğitmenlere de yer verecek.

Geçen yıl pandemiden dolayı festival iptal edilmişti. 2019 yılında ise etkinliğe 375.000’den fazla kişi katılım gösterdi. Etkinlik, önceki yıllarda 120’den fazla ülkeden katılımcı olduğunu bildirmiş olsa da,
bu, seyahat kısıtlamaları ve aşıya erişim nedeniyle değişecektir.

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster