Elon Musk Bitcoin Miktarını Duyurdu

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Tesla’nın CEO’su Elon Musk, birkaç ay içinde Twitter’da Bitcoin (BTC) hakkında üçüncü kez bir açıklama yaptı. Bu kez Musk, önde gelen kripto para biriminin fiat parayla karşılaştırıldığında “sağlam” göründüğünü yazarak herkesi şok etti.

“Harry Potter” yazarı J.K. Rowling dün “Bitcoin’i anlamak” istediğini söyledi. Öte yandan Elon Musk, hükümetlerin ve merkez bankalarının “büyük para basımının” Bitcoin’in daha “sağlam görünmesine” neden olduğunu düşüğünü belirtti. Musk ayrıca Bitcoin’i anlamanın merkez bankalarını anlamaktan daha kolay olduğunu söyledi.

Musk, üzerinde durduğu noktada Bitcoin programcısı Jimmy Song’un gözlemlediği gibi, ABD doları cinsinden stok üç ay içinde 2,3 trilyon dolar arttı. Bu muhtemelen fiat paranın en hızlı büyümesi.

Bu açıklamalar Musk’un kripto para lehine yaptığı en son yorum. 2019’un başlarında ARK Invest ile konuşan Tesla ve SpaceX Genel Müdürü Bitcoin’in yapısının “oldukça parlak” olduğunu düşündüğünü söyledi.

Elon Musk’ın Ne Kadar Bitcoin’i Var?

Elon Musk elinde 0.25 BTC olduğunu tweetledi. Bu yaklaşık 2.500 dolara karşılık geliyor.

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster