Diğer
  Ana SayfaHaberEfsanevi Trader Peter Brandt, Bitcoin (BTC) Fiyatını Yorumladı!

  Efsanevi Trader Peter Brandt, Bitcoin (BTC) Fiyatını Yorumladı!

  -

  • Efsanevi trader Peter Brandt, ABD borç tavanı krizi sırasında Bitcoin fiyatının düşmesini bekliyor.
  • Bitcoin topluluğu, doğru tahminleriyle tanınan Peter Brandt’ın güncellemelerini dikkatle takip ediyor.
  • Daha önce uzun vadeli Bitcoin yatırımını öneren Brandt, BTC’nin 40.000 dolarlık bir fiyat hedefine ulaşacağını öngörmüştü.

  Efsanevi trader Peter Brandt, ABD borç tavanı kriziyle bağlantılı olarak Bitcoin fiyatı için tahminlerde bulundu.

  Peter Brandt’tan Bitcoin için Fiyat Tahmini

  Bitcoin (BTC)

  Efsanevi trader Peter Brandt, ABD borç tavanı krizi sırasında Bitcoin fiyatının düşmesini bekliyor. Bu krizle birlikte volatilite ve belirsizlik arttığından dolayı Brandt, Bitcoin’in değerinde bir düşüş olacağını öngörüyor.

  Bitcoin topluluğu, doğru tahminleriyle tanınan Peter Brandt’ın güncellemelerini dikkatle takip ediyor. Bitcoin fiyatı 40.000 dolar seviyesini hedeflerken, son olaylar nedeniyle düşüş eğilimi göstermeye başlıyor.

  Peter Brandt, 22 Mayıs’ta attığı bir tweet’te Bitcoin’in 26.800 dolar seviyesinin altına düşebileceğini tahmin ediyor. Ancak bu düzeltme sonrasında Bitcoin fiyatının yine yükselmeye devam edeceğini düşünüyor. Daha önce uzun vadeli Bitcoin yatırımını öneren Brandt, BTC’nin 40.000 dolarlık bir fiyat hedefine ulaşacağını öngörmüştü.

  Analize göre, Bitcoin (BTC) fiyatının 24.800 dolar seviyesine düşme olasılığı bulunuyor. Bu düşüş, yatırımcılar için düşük fiyattan BTC satın alma fırsatı sunuyor.

  Ancak, BTC fiyatında herhangi bir aşağı yönlü risk olmadığına inananlar için bir uyarıda bulunmak da önemli. Bazıları, belki de fiyatın bir süre daha dalgalanacağını ve daha sonra yükselişe geçebileceğini düşünüyor. Ancak bu sadece bir tahmin. Eğer bu konuda kararlı bir şekilde inananlar varsa, ellerindeki cüzdanlarını koruyarak uzaklaşmaları ve daha güvenli bir yatırım aracına yönelmeleri önerilir.

  Bitcoin Fiyatında Düşüş Derinleşiyor

  ABD Başkanı Joe Biden ve Cumhuriyetçiler önceki bir oturumda ortak şartlara varamadıkları için küresel piyasa gözlerini ABD’nin borç tavanı görüşmelerine dikti. ABD borcunu ödemezse, küresel pazar %40 oranında çökebilir ve kripto pazarı da başlangıçta şoku hissedebilir.

  Bununla birlikte, ABD doları hakimiyeti ve hazine tahvilleri risk altında olacağı için Bitcoin aniden yükselebilir. Faiz artışları ve bankacılık krizi piyasaları ve yatırımcıları etkilemeye devam edecek.

  BTC fiyatı şu anda son 24 saatte %1 düşüşle 26.883 dolardan işlem görüyor. Alım satım hacmi de son birkaç gün içinde büyük ölçüde düştü. Son 24 saatlik hacim 9.6 milyar dolar.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler