Diğer

  Efsanevi Trader Peter Brandt, Bitcoin (BTC) Fiyatını Yorumladı!

  • Efsanevi trader Peter Brandt, ABD borç tavanı krizi sırasında Bitcoin fiyatının düşmesini bekliyor.
  • Bitcoin topluluğu, doğru tahminleriyle tanınan Peter Brandt’ın güncellemelerini dikkatle takip ediyor.
  • Daha önce uzun vadeli Bitcoin yatırımını öneren Brandt, BTC’nin 40.000 dolarlık bir fiyat hedefine ulaşacağını öngörmüştü.

  Efsanevi trader Peter Brandt, ABD borç tavanı kriziyle bağlantılı olarak Bitcoin fiyatı için tahminlerde bulundu.

  Peter Brandt’tan Bitcoin için Fiyat Tahmini

  Efsanevi trader Peter Brandt, ABD borç tavanı krizi sırasında Bitcoin fiyatının düşmesini bekliyor. Bu krizle birlikte volatilite ve belirsizlik arttığından dolayı Brandt, Bitcoin’in değerinde bir düşüş olacağını öngörüyor.

  Bitcoin topluluğu, doğru tahminleriyle tanınan Peter Brandt’ın güncellemelerini dikkatle takip ediyor. Bitcoin fiyatı 40.000 dolar seviyesini hedeflerken, son olaylar nedeniyle düşüş eğilimi göstermeye başlıyor.

  Peter Brandt, 22 Mayıs’ta attığı bir tweet’te Bitcoin’in 26.800 dolar seviyesinin altına düşebileceğini tahmin ediyor. Ancak bu düzeltme sonrasında Bitcoin fiyatının yine yükselmeye devam edeceğini düşünüyor. Daha önce uzun vadeli Bitcoin yatırımını öneren Brandt, BTC’nin 40.000 dolarlık bir fiyat hedefine ulaşacağını öngörmüştü.

  Perhaps one more shake out break, then thrust higher. But hey, that’s just a guess, and guessing is the best we have to offer. If anyone is dogmatic about their brilliance, turn and run, protecting your wallet. pic.twitter.com/bnJN1zpzaH

  — Peter Brandt (@PeterLBrandt) May 22, 2023

  Analize göre, Bitcoin (BTC) fiyatının 24.800 dolar seviyesine düşme olasılığı bulunuyor. Bu düşüş, yatırımcılar için düşük fiyattan BTC satın alma fırsatı sunuyor.

  Ancak, BTC fiyatında herhangi bir aşağı yönlü risk olmadığına inananlar için bir uyarıda bulunmak da önemli. Bazıları, belki de fiyatın bir süre daha dalgalanacağını ve daha sonra yükselişe geçebileceğini düşünüyor. Ancak bu sadece bir tahmin. Eğer bu konuda kararlı bir şekilde inananlar varsa, ellerindeki cüzdanlarını koruyarak uzaklaşmaları ve daha güvenli bir yatırım aracına yönelmeleri önerilir.

  Bitcoin Fiyatında Düşüş Derinleşiyor

  ABD Başkanı Joe Biden ve Cumhuriyetçiler önceki bir oturumda ortak şartlara varamadıkları için küresel piyasa gözlerini ABD’nin borç tavanı görüşmelerine dikti. ABD borcunu ödemezse, küresel pazar %40 oranında çökebilir ve kripto pazarı da başlangıçta şoku hissedebilir.

  Bununla birlikte, ABD doları hakimiyeti ve hazine tahvilleri risk altında olacağı için Bitcoin aniden yükselebilir. Faiz artışları ve bankacılık krizi piyasaları ve yatırımcıları etkilemeye devam edecek.

  BTC fiyatı şu anda son 24 saatte %1 düşüşle 26.883 dolardan işlem görüyor. Alım satım hacmi de son birkaç gün içinde büyük ölçüde düştü. Son 24 saatlik hacim 9.6 milyar dolar.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Notcoin (NOT) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı, Önemli Kripto Paraları Geride Bıraktı.

  Notcoin (NOT) furyası, Solana, Dogecoin ve Ripple'ı geride bırakarak Binance üzerinde en...

  Solana (SOL), PayPal’ın PYUSD’sini Benimsiyor: SOL Fiyat Artışı İçin Potansiyel Katalizör mü?

  PayPal, stablecoin PYUSD'u Solana blockchain üzerinde başlattı. ...

  AVAX (Avalanche) Kritik $36.9 Eşiğiyle Karşı Karşıya: Piyasayı Yapacak mı Yoksa Bozacak mı?

  AVAX fiyat hareketi ne ayıların ne de boğaların kontrolü aldığını net şekilde göstermiyor. AVAX, fiyatı...