Efsane Trader’dan Milenyum Kuşağına Bitcoin Çağrısı!

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Kripto para topluluğunda önde gelen bir isim olan Peter Brandt’a göre, Bitcoin dostu nesil, ABD finansal sisteminin borcunu ödemeye devam edecek.

Milenyum kuşağı, dünyanın önde gelen kripto para birimi için parlak bir gelecek çizen, genç yatırımcılarıyla Bitcoin dostu bir nesil olarak biliniyor. Yine de, trade efsanesi Peter Brandt, Bitcoin’e olan tutkusunun bu nesilleri, kötü finansal sistemin eksikliklerinden kurtarmayacağına inanıyor. Deneyimli tüccar, yeni tweet’inde gençlerin hala hükümet için ödeme yapmak zorunda kalacağını söylüyor.

Milenyumlulara, Z Kuşağına ve X Kuşağına Duyurulur,
Bir çok ABD Bilançosu henüz uygulanmadı.
Fed geleceğinizi ipotekliyor ve siz hala susuyorsunuz. Öfkeniz nerede?
Kendi Bitcoin (Boğasına) sahip olmanız muhteşem, peki tahmin edin noldu?
Yine de ABD borçlarını ödemeye zorlanacaksınız, LOL.

Kontrol dışı

Mayıs ayının başında, ABD’nin ulusal borcu, herhangi bir yavaşlama belirtisi olmaksızın, 25 trilyonu çoktan aştı. Bu, hükümetin ekonomiyi muazzam ekonomik teşviklerle sürdürme çabasının bir sonucudur. Genç öfkenin neden ortada olmadığını merak ederken, Brandt bunun genç nesiller için bir uyandırma çağrısı olması gerektiğine inanıyor.

Brandt, Bitcoin’in uzun vadeli işlevine inandığını iddia etti. Bununla birlikte, vasat bir finansal sistemde başarılı olamadığı için hala kripto para birimi hakkında çekinceleri var.

Aralık ayında Grayscale’in genel müdürü Michael Sonnenshein, Bitcoin’in nesil servet transferi nedeniyle büyük bir artış sağlayabileceğini söyledi. Önümüzdeki 25 yıl içinde yaşlı Amerikalıların sahip olduğu yaklaşık 68 trilyon dolarlık servetin yeni kuşağa aktarılması bekleniyor.

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster