Dydx (DYDX) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-6

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Dydx (DYDX) yorum analizimizle birlikte, Dydx Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, DYDX için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte Dydx yorum analizimizin detayları…

Dydx Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

dydx

Dydx (DYDX) teknik analizimizle birlikte, Dydx’nın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 1 günlük grafikte, Dydx fiyatının sade bir görünümünü gözlemliyoruz. Fiyat hareketlerini yorumlamamız gerekirse ilk olarak sol tarafta yaşanan sert yükseliş hareketini konuşmamız lazım. Grafiğin sol tarafında gördüğümüz yükseliş dalgası merkeziyetsiz borsaların hype kazandığı bir döneme denk geliyor. Bu durumdan oldukça pozitif etkilenen DYDX, sert yükselişleriyle hype dalgasını iyi şekilde yakalamıştı. Grafiğin dip seviyesinden tepe seviyesine kadar yaklaşık %820’lik bir yükselişten bahsedebiliriz. Bu yükseliş oranı, altcoinin erken yatırımcılarını müthiş şekilde mutlu etmiş diyebiliriz. Fiyat sonrasında ise tepe seviyesini bulup düzeltme dalgasına girmiş görünüyor.

dydx

DYDX günlük periyottaki grafiğini biraz incelediğimizde karşımıza böyle bir görüntü çıkıyor. Tepe seviyesinden oluşan satış baskısını düşen trend ile analizimizde gösterdik. Bu trend, düzeltme hareketinin temelini oluşturuyor diyebiliriz. Yani, trend kırıldığında teknik açıdan düzeltmenin bittiğini ve yükselişin devam edeceğini varsayabiliriz. Düşen trendin anlık seviyesi $15 bandlarına denk geliyor. Gördüğümüz üzere fiyat bu seviyeleri zorlamakta. Özellikle fiyat için kritik öneme sahip olan bu trend kırılırsa Dydx eski ATH seviyesini test etmek isteyecektir. Ancak bölgede ayrıyetten yatay direnç hattı olduğunu belirtmek isteriz. Bu satış bölgesi ise fiyatın yukarı çıkmasını zorlaştıracaktır diye ekleyelim.

Tüm söylemlerimize istianen piyasa faktörü de grafik için oldukça önemli bir yere sahiptir. Bitcoin‘in olası sert hareketleri sonrasında grafik yapısı bozulabilir.

Dydx Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

dydx

DYDX yorum analizi ile birlikte Dydx coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, DYDX fiyatının daha yakından görünümünü inceledik. Analizi detaylandırdığımızda ekstradan diğer önemli seviyeler görünmeye başladı. Fiyatın bulunduğu direnç bölgesini ve düşen trend direncini daha net görüyoruz. DYDX fiyatı bu bölgeyi aşarsa, ATH seviyesine başlattığı yolculukta önemli satış seviyelerini sizin için belirttik.

Piyasanın özellikle düşüş yönlü hareketinde ise bir sonraki destek seviyelerimiz $12.6 ile $11.6 seviyeleri olacaktır.

Dydx (DYDX) Destek ve Dirençler

Güçlü Direnç $15
Güçlü Destek $12.6
Güçlü Destek $11.6
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster