dYdX (DYDX) 6 Doların Altına Düşebilir mi?

DYDX fiyatında yaşanılan pump sonrası gerçekleşebilecek olası senaryoları inceleyelim.
analiz-1

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

DYDX 4 Saatlik Grafik Yorumu

DYDX 03.30 1

DYDX fiyatının yükselen trend bölgesinden yükselişinin ardından 6 dolar direnci artık destek görevi görmektedir. Yaşanabilecek yükselişin veya düşüşün betimlemesi görselde belirtilmiştir.

Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk olarak 6,067 dolar seviyesi ile karşılaşılacaktır. Ayıların satış baskılarının devam etmesi altcoinin fiyatının 5,559 dolar seviyelerine kadar gerilemesine sebebiyet verebilir.

Şu anda bulunulan bölgedeki desteğin kaybedilmemesi ile birlikte altcoinin yükselişine olanak tanınacaktır. Destek bölgesinde alımların artması ilk olarak fiyatın 6,605 dolar direncine kadar yükselmesine sebep olabilir. Bu bölge üzerinde gerçekleşecek fiyat hareketleri doğrultusunda 7,186 dolar seviyesi direnç görevi görecektir.

Destek noktaları: 6,067 – 5,559

Direnç noktaları: 6,605 – 7,186

Kısa Vadeli Fiyat Hedefleri

DYDX 03.30 2

Altcoinin yükselişinin sağlıklı olabilmesi için yükselen trend bölgesinin tekrardan test edilmesi gereklidir. Yaşanabilecek olası yükseliş veya düşüş senaryosu görselde belirtilmiştir.

Yukarı yönlü gerçekleşecek fiyat hareketleri doğrultusunda karşılaşılacak ilk direnç 6,454 dolar seviyesinde bulunmaktadır. Bu bölge üzerinde gerçekleşecek fiyat hareketleri altcoinin 6,798 dolar seviyesine kadar yükselişine olanak tanıyabilir.

Şu anda bulunulan bölgede fiyatın satış baskısı yemesi 6,081 dolar desteğinin tekrar test edilmesine sebep olabilir. Bu bölge altında gerçekleşecek fiyat hareketleri 5,791 dolar minör desteğine doğru düşüşe neden olabilir. Bu nedenle minör destek kaybı yaşanması fiyat için yükselen trend ve yatay destek bölgesi olan 5,570 dolar seviyesine kadar geri çekilmeye sebep olabilir.

Destek noktaları: 6,081 – 5,791 – 5,570

Direnç noktaları: 6,454 – 6,798

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster