Düşüş Sonrası Avantajlı Olan 5 Kripto Para!

İşte portföyünüzü yeşil tutma ihtimali olan, bu düşüşte satın alınabilecek 5 kripto para birimi.

btc düsüs
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası geçtiğimiz ay derin bir geri çekilmeye tanık oldu. Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 64.000 dolardan yüzde 50 düştü. Piyasa hala önemli bir ayı piyasasında ve satın almak için en iyi kripto para birimlerini arayan herkesin dikkatli olması gerekiyor.

Boğalar piyasayı geri almak isterken, ayıların hala sıkı bir şekilde kontrolü elinde tuttuğu açık. Ancak bu, aynı zamanda yatırımcılar için bir fırsat demektir. Piyasadaki düşüşler, düşük fiyattan satın almak için harika bir zamandır ve aşağıda satın alabileceğiniz bazı kripto para birimlerinin bir listesini sunuyoruz. Bu varlıklar, piyasadaki dayanıklılıkları ve güçlü temelleri nedeniyle seçilmiştir.

Bitcoin (BTC)

Bitcoin, satın alınabilecek 5 kripto para birimi listemizin başında bulunmaktadır. Açık ara en değerli kripto para birimidir ve fiyatındaki hareketler diğer varlıkların kaderini belirleme eğilimindedir.

Bitcoin geçen aydan beri uzun bir düşüş eğiliminde. Varlık şu anda son 24 saatte yüzde 9 düşüşle 32.871 dolardan işlem görüyor. Bu, varlığın geçen ay gördüğü yaklaşık 28.000 dolarlık dip seviyesinden biraz daha yüksek. Bitcoin, son iki haftadır 40.000 doların üzerine çıkmak için mücadele ediyor. Bunu henüz yapamıyor olsa da, ara sıra hareketlere karşı duyarlılığı, onu elde tutmak için çekici bir varlık haline getiriyor.

Binance Coin (BNB)

Binance Coin (BNB), 2021’de zaten inanılmaz bir iş çıkardı. Varlık, yıla 38.21 dolardan girdi ve o zamandan beri değeri arttı. BNB geçen ay tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 691 dolara ulaştı – büyük düşüşten sadece birkaç gün önce. Bir haftadan kısa bir süre içinde varlık, değerinin yüzde 50’sinden fazlasını kaybetti ve 215 dolarda dibe vurdu. Ancak o zamandan beri BNB kendini toparlamakta oldukça başarılı.

Varlığın değeri şu anda 351 dolardan işlem görmesine rağmen 421 dolara kadar yükseldi. BNB, değerini Binance borsasındaki işlem ücretlerini, varlık transferlerini dengelemek ve Binance Akıllı Zincirinde (BSC) akıllı sözleşmeler yürütmek amacıyla vardır. Yani BNB’nin genel olarak güçlü temelleri var.

Polygon (MATIC)

MATIC, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş çok zincirli bir ölçeklendirme çözümü olan Polygon için yerel belirteçtir. Varlık, piyasadaki gerilemenin ortasındaki performansı nedeniyle listemizde yer alıyor. En iyi kripto para birimlerinin çoğu fiyatlarının düştüğünü görürken, MATIC durumu oldukça iyi atlatmayı başardı. Değeri 18 Mayıs’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,6 dolara ulaşırken, diğer varlıklar çift haneli düşüşler görüyordu.

Piyasa, sonunda varlığı yakaladı ve 0,76 dolara kadar düştü. Ancak, MATIC’in toparlanması şimdiden hareket halinde ve 1,7 dolara kadar yükseldi – bugünün 1,44 dolara geri götüren yüzde 13’lük düşüşü hariç. MATIC, keşfedilmeye değer bir varlıktır.

Yearn Finance (YFI)

YFI, listemizde yer alan ve öne çıkan bir DeFi tokenidir. Token, kullanıcıların DeFi alanında getirilerini en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olan bir verim çiftçiliği projesi olan Yearn Finance’e özgüdür. YFI 12 Mayıs’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 94.612 dolardan 23 Mayıs’ta 25.505 dolara düşerek fiyatı oldukça sert düştü. Şu anda 38.949 dolar olarak fiyatlandırılıyor.

Diğer şeylerin yanı sıra, YFI, az olması nedeniyle değerlidir. Varlığın 30.000 jetonluk bir sabit sınırı var – bu yılın başlarında 6.666 jeton daha basmak için bir teklif sunulmuş olmasına rağmen. Bitcoin gibi, YFI de ara sıra hareketlere karşı hassastır. Dolayısıyla, piyasadaki düşüş sona erdiğinde yatırımcılar büyük kazançlar bekleyebilir.

Aave (AAVE)

Listemizi tamamlayan AAVE, DeFi kredi platformu Aave için yerel belirteçtir. Aave kısa süre önce, kilitli toplam varlıklarda 20 milyar doları geçerek önde gelen DeFi protokolü olarak sarayını geri aldı. Bunu perspektife koymak için, DeFi’de kilitli toplam varlıkların değeri 60 milyar dolardır. Böylesine önemli bir hakimiyetle, Aave daha büyük kazançlar için hazırlanıyor olabilir.

Tokene gelince, geçen ay ulaştığı 663 doları geri kazanmak için yapılması gereken bazı işler var. Şu anda 322.55 dolarda oturan AAVE, 208 dolarlık dipten yüzde 54,8 yükseldi. Piyasa toparlanırken, Aave’nin DeFi sektöründeki konumu büyük olasılıkla AAVE’ye yardımcı olacaktır.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!