DoubleLine CEO’su Bitcoin için alım noktası 23 Bin Dolardır Dedi

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Jeffrey Gundlach’a göre, Bitcoin’in yeni alım noktası 23 bin dolar olacak.  Kendisi işlemlerini bu seviyeden başlatacağını söyledi.

Jeffrey Gundlach’ın Bitcoin planları

Yatırım yönetimi firması DoubleLine’ın CEO’su Jeffrey Gundlach, Bitcoin’in uzun vadede ABD dolarından daha olumlu bir etkinlik gösterebileceğini ima etti.

CNBC’nin İlk Yarı Raporu ile ilgili Çarşamba günü yapılan bir röportajda Gundlach , kripto varlığının bir baş-omuz ticaret modeli oluşturma olasılığı göz önüne alındığında, insanların yakında 23.000 doların altında Bitcoin (BTC) satın alabileceklerine inandığını söyledi. Görünüşe göre, BTC fiyatı 13 Nisan’da 64.000 dolardan fazla zirveye ulaştığında ve Ocak ayı başlarında 40.000 doların üzerine çıktığında omuzlar ve son zamanlarda 30.000 dolara düştüğünde bir “kafa” dan bahsediyordu.

Bitcoin
Bir OBO örneği

Gundlach, “Baş-omuz formasyonlarına pek inanan biri değilim ama bu oldukça inandırıcı görünüyor” dedi. “23.000 dolardan nötre dönmek açıkçası çok erken oldu, ama yine de 23.000 doların altında satın alabileceğimizi hissediyorum.”

Milyarder geçen yılın başlarında kripto para biriminin yükselişe geçtiğini söylese de, onu her zaman “son derece spekülatif ve oldukça değişken” bir varlık olarak gördü ve mevcut fiyat tablosunu “oldukça korkutucu” olarak nitelendirdi. hareketlilik, düşüşlerin yanı sıra fiyat artışlarını da gösterse de, Gundlach’ın bu yılın ötesinde ABD doları hakkındaki görüşleri daha aşağı yönlüydü.

DoubleLine’ın işlemleri

Bitcoin

DoubleLine CEO’su devam eden salgının ekonomik serpintisi sonucu muhtemelen hem “ABD’nin ticaret ve bütçe açıkları ABD dolarının düşmesine neden olabilir” dedi. Ve ekledi:

“Kısa vadede, doların marjinal veya orta derecede daha güçlü olması için dinamikler mevcut ve olmaya devam edecek. Uzun vadede, doların ölüme mahkûm olduğunu düşünüyorum.”

Birçok kişi tarafından “Bond King” olarak bilinen Gundlach, daha önce Bitcoin’i altınla birlikte enflasyona karşı iyi bir riskten korunma aracı olarak nitelendirdi ancak kripto para birimlerinin izlenebilirliği konusundaki endişelerini dile getirdi. DoubleLine şu anda yönetim altında 135 milyar dolardan fazla varlığa sahip.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster