Pazar, Mart 7, 2021

Dolar Yorumları / Meksa Yatırım – 17.02.2021

Dolar/TL kurunda dalgalı hareket ile birlikte Dolar Endeksi’ndeki toparlanmaya da bağlı olarak destek seviyelerinden tepki alımı geldi. Ancak düşüş eğilimi devam ediyor. Bugün içeride Kabine Toplantısı takip edilecek.

USDTRY; Geri çekilmenin ardından destek seviyelerinden tepki alımı geldi. İlk destekler 6.90-6.85 seviyelerinde bulunuyor. Sonraki destekler 6.80-6.70 olarak görülüyor. İlk direnç 7.05 seviyesinde. Bu noktada yeniden satışlar görülebilir. Aksi takdirde tepki çıkışının devamıyla sonraki dirençler ise 7.10 ve 7.15-7.22 noktalarında bulunuyor. Tepki alımları direnç seviyelerini geçmekte zorlanabilir. Düşüş trendi geçerliliğini koruyor.

Kaynak: Meksa Yatırım Günlük Piyasa Bülteni

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Devrim Çaçal
Uluslararası sularda bir kaç yıl kaptan olarak seyir yaptıktan sonra denizde elde ettiği disiplinle yatırım dünyasına yöneldi. Borsaya genç yaşlardan beri ilgi duyan Devrim Çaçal, şimdilerde geleneksel piyasalardan kripto para sektörüne kadar uzanan geniş yelpazede bir çok girişimde bulunuyor ve girişimleri destekliyor. Şimdilerde ise Coinotag.com bünyesinde de yazıları ile yatırımcılara ulaşıyor.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺21.96
THYAO.IS₺14.78
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺23.08
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺17.22