Diğer
  Ana SayfaHaberDolar Yorumları / Işık FX - 24.09.2020

  Dolar Yorumları / Işık FX – 24.09.2020

  -

  Dün gün içerisinde 7.70 seviyesinin de üzerine çıkarak yeni rekorlar kıran kurda, yeni günde de dikkatlerimiz öncelikle yine; temel taraftaki gelişmelerde olacak. Bu bağlamda, gün boyunca jeopolitik meseleler takibimizde olacak. Yine, kuru baskılayan unsurların başında gelen “reel faiz”in durumu açısından önemli olan TCMB’nin bugün yapacağı PPK toplantısından çıkacak faiz kararı ile de doğal olarak volatil işlemler görebiliriz.

  PPK karar metnindeki diğer ifadelerin de izleneceği günde ayrıca, küresel taraftan USD varlıklarını etkileyebilecek gelişmeleri de göz ucuyla izleyeceğiz.

  Kaynak: Işık FX Günlük Forex Analizleri

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Bitcoin Fiyatında 27 Bin Dolar Üzerine Dönüş için Gereken Şartlar Nedir?

  Bitcoin fiyatı 27.400 dolar direncinden aşağı doğru düzeltme yapıyor. BTC, 26.600 dolar direnç bölgesini aşmayı başarabilirse yeni bir yükselişe başlayabilir.

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler