Diğer
  Ana SayfaHaberDolar Yorumları / Gedik Yatırım - 28.09.2020

  Dolar Yorumları / Gedik Yatırım – 28.09.2020

  -

  Dolar/TL kuru cuma günü 7,5112 ve 7,6788 seviyeleri arasında dalgalanarak günü 7,6648 seviyesinden tamamladı. TCMB sonrası TL varlıklardaki pozitif fiyatlamalar cuma gününün ilk saatlerinde de devam etti. BDDK’nın türev işlem limitlerinde esnemeye gitmesinin ardından kur 7,51 seviyeleri test edilse de gün boyu pozitif ayrışan TL varlıklarda öğleden sonra etkili olan kar satışları ve dolar endeksinin tüm gelişmekte olan para birimlerine karşı değerini artırması kurun 7,66 seviyelerine geri dönmesini sağladı.

  Küresel dolar endeksi ise 94,7 seviyelerine tırmanarak son 2 ayın zirvelerindeki seyrine devam etti. Bugün önemli bir veri akışı bulunmuyor. Sabah 08:30 itibariyle küresel dolar endeksi 94,5 seviyelerinden, Dolar/TL kuru ise 7,67 seviyelerine yakın işlem görüyor.

  Kaynak: Gedik Yatırım Forex Günlük Bülteni

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler