Diğer
  Ana SayfaHaberDolar Yorumları / Gedik Yatırım - 24.09.2020

  Dolar Yorumları / Gedik Yatırım – 24.09.2020

  -

  Dolar/TL kuru dün 7,6539 ve 7,7101 seviyeleri arasında dalgalanarak günü 7,7041 seviyesinden tamamladı. Dolar/TL kuru yukarı yönlü seyrini dün de devam ettirdi ve TCMB faiz kararı öncesi gün içinde tarihi zirve seviyelerini tazeledi. Yurtiçinde jeopolitik gündem izlenirken küresel tarafta dolar endeksi güçlü seyrini sürdürdü ve gün içinde 94,3 seviyeleriyle son 2 ayın zirvelerinden işlem gördü.

  Bugün yurtiçinde reel kesim güven endeksi ve kapasite kullanım oranı verilerinin yanı sıra öğleden sonra kritik TCMB faiz kararı takip edilecek. Yurtdışında ise haftalık işsizlik ve yeni konut satışları verileriyle beraber Powell ve Mnuchin’in söylemleri izlenecek. Sabah 08:35 itibariyle küresel dolar endeksi 94,4 seviyelerinden, Dolar/TL kuru ise 7,70 seviyelerinden işlem görüyor.

  Kaynak: Gedik Yatırım Forex Günlük Bülteni

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Bitcoin Yatırımcıları Endişelenmeli mi? FED’in Faiz Toplantısı Yaklaşıyor!

  Bitcoin fiyatı 27 bin doların altında işlem görmeye devam ederken, ABD'deki kritik ekonomik veriler yaklaşıyor!

  Ethereum Fiyatında Düşüş Devam Edecek mi? Kritik Destek ve Direnç Seviyeleri

  Ethereum fiyatı, 1.900 dolar direncinden aşağı yönlü hareket ediyor. ETH, 1.800 dolar desteğinin net bir şekilde altına düşerse ciddi bir düşüş yaşayabilir.

  Bitcoin Fiyatında 27 Bin Dolar Üzerine Dönüş için Gereken Şartlar Nedir?

  Bitcoin fiyatı 27.400 dolar direncinden aşağı doğru düzeltme yapıyor. BTC, 26.600 dolar direnç bölgesini aşmayı başarabilirse yeni bir yükselişe başlayabilir.

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler