Diğer
  Ana SayfaHaberDolar Yorumları / Gedik Yatırım - 17.12.2020

  Dolar Yorumları / Gedik Yatırım – 17.12.2020

  -

  Dolar/TL kuru dün 7,7626 ve 7,8452 seviyeleri arasında dalgalanarak günü 7,8029 seviyesinden tamamladı. Dün yurtiçinde TCMB başkanı Naci Ağbal’ın yaptığı 2021 para ve kur politika metni sunumuna odaklanılırken, Dolar/TL kuru sunum esnasında bakanın enflasyon vurgusuyla 7,76 ile son 11 günün en düşük seviyelerini test etti.

  Son 2,5 senenin diplerine gerileyen küresel dolar endeksinde öğleden sonra Fed öncesi görülen tepki alımları kurun 7,80 seviyesi üzerinde dengelenmesini sağladı. Akşam Powell’ın açıklamaları sonrası dolar endeksindeki kayıpların derinleştiğini izlerken bugün ABD’de konut ve haftalık işsizlik başvuruları verileri takip edilecek.

  Sabah 08:25 itibariyle küresel dolar endeksi Fed sonrası 90,0 seviyelerinden, Dolar/TL kuru ise 7,79 seviyelerinden işlem görüyor.

  Kaynak: Gedik Yatırım Forex Günlük Bülteni

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler