Diğer
  Ana SayfaHaberDolar Yorumları / Ahlatcı Yatırım - 29.12.2020

  Dolar Yorumları / Ahlatcı Yatırım – 29.12.2020

  -

  Geçtiğimiz hafta içerisinde yapılan yılın son Para Piyasası Kurulu toplantısı öncesinde piyasada oluşan faiz artırımı beklentisi ile satış baskısının ağır bastığı dolar/TL kurunda, merkez bankasından gelen 200 baz puanlık faiz artırımı ile hızlanan aşağı yönlü hareket Noel tatili sonrası yeni haftada devam etti.

  Yılın son kabine toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın aşı gelişmelerine ek olarak, “Yarın İngiltere ile serbest ticaret anlaşması imzalıyoruz” açıklamaları dikkat çekti.

  Teknik olarak incelediğimizde, kurun 7,44 seviyesinde belirleyici olmaya devam ettiği gözlendi. Gelebilecek alımlar ile kurdaki eğilimin yukarı yönlü hareketine devam etmesi durumunda 7,47, 7,50 ve 7,53 seviyeleri takip edilmesi gereken önemli direnç seviyeleridir.

  Gelebilecek olası satışlar ile kurdaki eğilimin aşağı yönlü hareketinde ise 7,42, 7,39 ve 7,37 destek seviyeleri takip edilebilir.

  Kaynak: Ahlatcı Yatırım Sabah Bülteni

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler