Cuma, Kasım 27, 2020

Dolar Yorumları / Ahlatcı Yatırım – 10.11.2020

Geçtiğimiz haftanın son işlem gününde yurt içerisinde zayıf veri akışı devam ederken, ABD’de seçim gelişmeleri ve Ekim ayı Tarım Dışı İstihdam veri seti takip edilmişti. Yeni haftanın ilk işlem gününde ise küresel bazda devam eden zayıf veri akışına ek olarak, yurt içerisinde dikkatler TCMB’nin yeni başkanı Naci Ağbal’ın açıklamaları ve Türk Lirası üzerinde iyimserlik üzerinde olmayı sürdürürken, ABD tarafında Joe seçim yarışını önce tamamlayan Biden ve koronavirüs aşı gelişmeleri takip edildi.

Teknik olarak incelediğimizde, kurun 8,10 seviyesinde belirleyici olmaya devam ettiği gözlendi. Gelebilecek alımlar ile birlikte kurdaki eğilimin yukarı yönlü hareketine devam etmesi durumunda 8,12, 8,15 ve 8,18 seviyeleri takip edilmesi gereken önemli direnç seviyeleridir. Gelebilecek olası satışlar ile kurdaki eğilimin aşağı yönlü hareketinde ise 8,07, 8,05 ve 8,02 destek seviyeleri takip edilebilir.

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Sabah Bülteni

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Devrim Çaçal
Uluslararası sularda bir kaç yıl kaptan olarak seyir yaptıktan sonra denizde elde ettiği disiplinle yatırım dünyasına yöneldi. Borsaya genç yaşlardan beri ilgi duyan Devrim Çaçal, şimdilerde geleneksel piyasalardan kripto para sektörüne kadar uzanan geniş yelpazede bir çok girişimde bulunuyor ve girişimleri destekliyor. Şimdilerde ise Coinotag.com bünyesinde de yazıları ile yatırımcılara ulaşıyor.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺45.32
THYAO.IS₺12.20
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺19.14
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺18.28