Cumartesi, Kasım 28, 2020

Dolar Yorumları / Ahlatcı Yatırım – 05.11.2020

Geçtiğimiz gün yurt içerisinde zayıf veri akışı devam ederken, ABD’de ADP özel sektör istihdam verisi Ekim ayında 650 binlik beklentilerin kalarak 365 bin oldu. Açıklanan ABD ISM hizmet PMI endeksi ise Eylül ayındaki 57,8 seviyesinden 56,6’ya geriledi. ABD seçimlerinde dikkatler kritik eyaletlerdeki oy sayımları üzerinde olmaya devam ederken, gün sonunda, dalgalanan kurun takip edilen gelişmeler sonucu yatay hareketini sürdürdüğü gözlendi.

Teknik olarak incelediğimizde, kurun 8,40 seviyesinde belirleyici olmaya devam ettiği gözlendi. Gelebilecek alımlar ile birlikte kurdaki eğilimin yukarı yönlü hareketine devam etmesi durumunda 8,42, 8,45 ve 8,48 seviyeleri takip edilmesi gereken önemli direnç seviyeleridir.

Gelebilecek olası satışlar ile kurdaki eğilimin aşağı yönlü hareketinde ise 8,38, 8,35 ve 8,32 destek seviyeleri takip edilebilir.

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Sabah Bülteni

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Devrim Çaçal
Uluslararası sularda bir kaç yıl kaptan olarak seyir yaptıktan sonra denizde elde ettiği disiplinle yatırım dünyasına yöneldi. Borsaya genç yaşlardan beri ilgi duyan Devrim Çaçal, şimdilerde geleneksel piyasalardan kripto para sektörüne kadar uzanan geniş yelpazede bir çok girişimde bulunuyor ve girişimleri destekliyor. Şimdilerde ise Coinotag.com bünyesinde de yazıları ile yatırımcılara ulaşıyor.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺44.22
THYAO.IS₺11.93
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺18.68
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺18.09