Ana SayfaHaberDogecoin'lerinizi (DOGE) Bitcoin'e Çevirme Zamanı Geldi mi?

Dogecoin’lerinizi (DOGE) Bitcoin’e Çevirme Zamanı Geldi mi?

-

Dogecoin’de 8 Mayıs gecesi büyük bir yükseliş beklenirken fiyat ters tepti ve büyük bir düşüş geldi. DCG CEO’su Barry Silbert ise DOGE hayranlarını uyardı!

Son birkaç gündür Dogecoin’in ticaretinde bir “barizlik” duygusu vardı. Elon Musk’ın Saturday Night Live’da (SNL) ortaya çıkması ile kripto paranın fiyatını yükseltmesi bekleniyordu. DOGE topluluğu, 1 dolar işaretini karşılaştırma ölçütü olarak belirlemişti.

SNL gecesi beklenen gerçekleşmedi. İnsanlar büyük miktarlarda satış yapmaya başladılar ve Ay’a gitmek yerine madeni paranın fiyatı düştü. Musk, Dogecoin’i gösteride “dolar kadar gerçek” olarak nitelendirmekle meşgulken, madeni paranın fiyatı 0,49 dolara kadar düştü.

Bununla birlikte, DOGE’nin yukarıdaki 24 saatlik grafiğinde belirtildiği gibi, kripto para kısa süre önce en düşük seviyesinden geri sıçradı. Dogecoin (DOGE) fiyatı an itibariyle$0.075622dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Tüm bu olanlardan sonra tepkiler gelmeye başladı. Digital Currency Group’un kurucusu ve CEO’su Barry Silbert, DOGE topluluğuna bir gerçeklik kontrolü sunarak şunları söyledi;

Tamam DOGE dikizliyor, eğlenceliydi. Kripto’ya hoş geldiniz! Ancak DOGE’nuzu BTC’ye dönüştürme zamanınız geldi.

Ancak DOGE topluluğu pes etmiyor ve Dogecoin Reddit subreddit’inde Dogecoin’lerini tutmaya devam edeceklerini belirtiyor.

Ayrıca Dogecoin’in en güçlü savunucularından biri olmasına rağmen Musk, Bitcoin’den farklı olarak şirketinin hiçbir fonunu ona aktarmadı. 2021’in ilk çeyreğinde Tesla, Bitcoin’e 1.5 milyar dolar koydu.

 

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Cardano (ADA)’nın Ölçeklendirme Çabaları Umut Verici Görünüyor!

Cardano [ADA], son zamanlarda blok zincirini ölçeklendirmek için büyük çaba harcadı. Cardano'nun yol haritası, dördüncü çağı olan BASHO'yu belirtti. Bu, ağın ölçeklenebilirliğini ve etkileşim kabiliyetini artıracak bir optimizasyon çağıydı.

Ethereum Fiyat Konsolidasyonunu Koruyor Potansiyel Giriş Bölgesi Neresidir?

17 Mart'tan beri, Ethereum [ETH], $ 1,715 - $ 1,840 fiyat aralığında konsolide olmuştur. Başka bir deyişle, ETH geçtiğimiz yedi günde yan yana yapıda kaldı ve hafta sonuna kadar uzayabilirdi.

SEC çağrısından önce SUSHI holderları pozisyonlarını azaltmış olabilir!

Sushi holderları SushiSwap ekosistemine ihanet mi ediyor? Yüklü çıkışların sebebi SEC çağrısı mı? Coinbase Staking olayları bu konunun neresinde? İşte tüm detaylar.

XRP, dört aylık aralığını aşarak yükselişe geçti, boğalar $0.5’ın üzerine yükseliş bekliyor.

Kasım ayından beri yatay hareketlerden sonra, Ripple [XRP] Çarşamba günü önemli direnç seviyelerinin ötesine şiddetli bir kırılım gösterdi. Bu, varlığın arkasındaki güçlü alıcı görüşünü destekleyen bir gerçeği ortaya çıkardı.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler