Diğer
  Ana SayfaHaberDogecoin Yükseliş Hazırlığında Mı? Güncel Dogecoin Yorum Analizi!

  Dogecoin Yükseliş Hazırlığında Mı? Güncel Dogecoin Yorum Analizi!

  -

  • Dogecoin fiyatı bugün %3’den fazla düşüş yaşadı.
  • Dogecoin’in geleceği ne olacak?
  • Dogecoin fiyatı yükseliş hareketine hazır mı?

  Dogecoin yatırımcılarının takip etmesi gereken önemli fiyat seviyeleri nereler? Dogecoin tekrardan 0.10$ seviyelerini görebilir mi? Güncel Dogecoin Fiyat Analizi!

  Orta Vadeli Dogecoin Fiyat Analizi!

  Günlük Dogecoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Günlük Dogecoin Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Dogecoin fiyat grafiğini günlük zaman diliminde incelediğimizde, kritik destek alanında hareket ediyor.

  Dogecoin fiyatı 0.06687$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışlarına devam ettiği sürece yükseliş hareketine analizde belirtilen 0.095$ seviyelerine yükseliş gerçekleştirebilir.

  Dogecoin fiyatı yükseliş trendini başlatabilmesi için, 0.06687$ seviyesinin üzerinde kalması gerekiyor. Dogecoin yatırımcıları kısa zaman diliminde 0.074$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları görmesi gerekiyor.

  Dogecoin 0.074$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yapmaya başladığı zamanlarda, yükseliş trendini başlatmak için istekli olduğunu yatırımcılarına gösterir.

  Bitcoin ani sert düşüş hareketlerine devam ederse, Dogecoin fiyatında 0.06687$ seviyesine düşüş görülebilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Endonezya, Bitcoin ve Kripto Paralar için Ödeme Yasağı Getirdi!

  Endonezya'ya bağlı olan turistik ada Bali, Bitcoin ve kripto paralar için ödeme yasağı uygulayacak; Bali'nin turizmini nasıl etkileyeceği konusunda endişeler dile getirildi.

  Güncel Bitcoin ve Ethereum Analizi: Fiyat Grafiklerinde Son Durum!

  Bir geçici borç tavanı anlaşması haberleri, Bitcoin'in fiyatını 28.000 doların üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeler ayıların satışına neden olmaya devam ediyor.

  Verilere Göre, Bitcoin Fiyatı Yükseliş için Hazır Görünüyor!

  Önde gelen blok zinciri analitik şirketinden gelen bilgilere göre, Bitcoin fiyatı boğa koşusu için bir geçiş dönemine girmiş olabilir!

  Bitcoin’deki Kısa Vadeli Yatırımcılar Tekrar Kar Elde Etmeye Başladılar!

  Kısa vadeli yatırımcıların yeniden kar elde etmesi, yakın vadede fiyat hareketi için olumlu bir sinyal olarak değerlendiriliyor.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler