Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriDogecoin Yorum Fiyat Analizi! DOGE Kritik Bölgede!

  Dogecoin Yorum Fiyat Analizi! DOGE Kritik Bölgede!

  -

  Bitcoin ve kripto paralarda günlerdir düşüş hareketleri devam ediyor. Dogecoin düşüşe devam edecek mi? Doge’nin geleceği en olacak? Güncel Dogecoin Fiyat Analizi!

  Dogecoin Kritik Destek Bölgesinde!

  DOGE/USD Günlük Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView
  DOGE/USD Günlük Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Dogecoin fiyatını incelediğimizde, önemli destek bölgesi olan 0.080$ seviyesinin üzerinde mum kapanışlarına devam ediyor. Dogecoin yazı sırasında 0.081$ seviyelerinden hareket ediyor.

  Dogecoin’in güncel fiyat grafiği incelendiğinde güçlü destek bölgesinin 0.080$ seviyesi olduğu görülüyor. Dogecoin daha önce bu destek bölgesini 3 defa korudu.

  İlginizi Çekebilir: Mastercard ve Visa, Kripto Para Planlarını Askıya Aldı!

  DOGE tekrardan bu destek bölgesine geldi. Dogecoin bu destek bölgesini koruyamaz ve altında günlük mum kapatırsa düşüş hareketine 0.07689$ seviyelerine kadar devam edebilir.

  Dogecoin (DOGE) 0.080$ fiyat seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışlarına devam ederse, 0.0884$ seviyelerine kadar yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Dogecoin Kısa Vadeli Fiyat Analizi!

  DOGE/USD 4 Saatlik Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView
  DOGE/USD 4 Saatlik Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Dogecoin’in kısa vadeli fiyat grafiğini incelediğimizde, en yakın destek bölgesinin 0.07785$ bölgesi olduğu görülüyor. Dogecoin 0.080$ seviyesinin altında 4 saatlik mum kapanışı yaparsa düşüş hareketini 0.07785$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

  İlginizi Çekebilir: Yatırımcılar Dikkat: Dev Kripto Borsası 10 Kripto Parayı Delist Edecek!

  Dogecoin 0.080$ seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışlarına devam ederse, yükseliş hareketini ilk etapta analizde belirtilen mavi bölge olan 0.085$ seviyelerine kadar yükseliş hareketini gerçekleştirebilir.

  Dogecoin 0.08624$ seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışları yapması halinde yükseliş hareketine devam ederek 0.088$ seviyelerine kadar yükselişini sürdürebilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler