“Dogecoin (DOGE) Sayesinde Ripple (XRP) Bu Yönde İlerleyecek”

ripple doge
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yatırımcı ve analist Alex Saunders, Dogecoin (DOGE) sayesinde Ripple’ın (XRP) bu yönde hareket etme şansının yüksek olduğunu belirtti.

Dogecoin (DOGE), son birkaç ayda ticaret yapmak ve yatırım yapmak için en yaygın coinlerden biri haline geldi. Tüm övgüler “Dogefather” Elon Musk’a ve diğer birkaç savunucuya gidiyor.

Alex Saunders ise Bitcoin tahminiyle tanınıyor. Son zamanlarda Bitcoin’in Şubat düzeltmesini 58.000 dolardan 45.000 dolarıın altına kadar düşeceğini tahmin etmişti. Saunders, son röportajında Dogecoin’den etkilenmediğini ve Elon Musk’ın SNL programından sonraki etkisini heyecanla beklediğini söyledi.

Dogecoin ile ilgili benzer “balon” spekülasyonları ele alındı. Ancak analist, meme madalyonunun başka bir etkileyiciden de – Mark Cuban’dan destek aldığını kabul etti. Shark Tank yıldızı Mark Cuban, DOGE ödemelerinin Dallas Mavericks’in etkinliklerinde ve çevrimiçi mağazasında kabul edileceğini açıklamıştı.

Saunders, XRP’nin piyasadaki gelişmelerden yararlanmak için mükemmel bir şekilde konumlandırıldığını da belirtti. Son zamanlarda Dogecoin, XRP’yi piyasa değeri bakımından geçmişti.

Saunders Twitter paylaştığı bir gönderide şunları söyledi;

Ve yine de XRP’nin, 4 yılda bir kez de olsa, yüzde 100 yapmak için iyi bir şansı var.

 

 

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!