Diğer

  Dogecoin (DOGE) İşlemleri Bitcoin ve Litecoin’i Geçerek Zirveye Ulaştı!

  • Günlük Dogecoin işlemleri, Bitcoin ve Litecoin’i geçti.
  • Düşen popülaritesine rağmen, Dogecoin ağında işlemler hızla devam ediyor.

  Günlük Dogecoin işlemleri, Bitcoin (BTC) ve Litecoin’i (LTC) geride bırakarak Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine (ATH) ulaştı!

  DOGE, BTC ve LTC’yi Geride Bırakıyor!

  dogecoin-doge

  Şaşırtıcı bir şekilde, en önde gelen kripto para Dogecoin’in (DOGE) günlük işlem hacmi tüm zamanların en yüksek seviyesine fırlayarak Litecoin’in (LTC) ve en yaygın kabul gören kripto para birimi Bitcoin (BTC) işlem hacimlerini geride bıraktı.

  Verilere göre, Dogecoin ağındaki aktivitedeki ani artış, öncelikle blok zincirinin üstündeki artan token ve diğer varlık eğilimine bağlanıyor.

  Günlük Dogecoin işlemlerinin şaşırtıcı bir şekilde 650.000 ile zirve yaparak Bitcoin ve Litecoin‘in işlem hacimlerini gölgede bıraktığı görülüyor. Bazı topluluk üyeleri işlem artışını, DRC20 standardı olan Dogecoin ağındaki token madenciliğine artan ilgiye bağladı.

  dogecoin-bitcoin-litecoin-islem-sayısı

  Ek olarak önde gelen bir Dogecoin geliştiricisi olan Patrick Lodder’ın mevcut trendi birkaç gün önce, günlük işlemlerdeki artışın hala dikkate değer olduğu ancak bugünün benzeri görülmemiş seviyelere ulaşmadığı sırada öngördüğü biliniyor.

  DOGE’de Devasa İşlemler

  Bir rapora göre DOGE, bu yılın başlarında balina işlemleri ve aktif adreslerden kaynaklanan zincir içi faaliyetlerde önemli bir artışa tanık oldu. Rapor, DOGE ağının, Kasım ayından bu yana iki günlük en yüksek günlük aktif adres serisini temsil eden 86.4 bin aktif adres gördüğünü belirtti.

  Bununla birlikte DOGE fiyatı bugün %1’lik artışla 0,072 dolar seviyesinde işlem görüyor. DOGE fiyatı bundan 1 ay önce 3 Nisan tarihinde Twitter’da Dogecoin logosunun yer almasıyla devasa bir artış göstermiş ve 0,10 dolara kadar yükselmişti. Bununla birlikte popülerliği yeniden yakalayan DOGE’ye yatırımcıların ilgisi son dönemdeki piyasa düşüşü ve yeni memecoinlerin çıkışı ile düşüşe geçti. DOGE, 3 Nisan’daki zirvesinden bu yana %30 değer kaybı yaşadı.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Jason Derulo Satmayacağına Söz Verdiği Halde Solana Temelli Meme Coin’i Sattı

  Amerikalı ünlü şarkıcı Jason Derulo, son zamanlarda...

  SEC’nin Ethereum ETF Onayı Potansiyel Piyasa Yükselişini İşaret Ediyor

  Kripto para dünyası, ABD Menkul...

  Bitcoin Çift Tepe Formasyonuyla Karşı Karşıya: Analistler 50.000 Dolara Düşüş Öngörüyor

  Bitcoin'in mevcut piyasa dinamikleri, karmaşık bir dalgalanma modeli sergiliyor...

  VanEck, Önemli Bir Düzenleyici Başvuru ile ABD Ethereum ETF’lerinin Yakında Başlatılacağını Bildiriyor

  Önemli bir gelişme olarak, VanEck’in son düzenleyici başvurusu, ABD'de...

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Jason Derulo Satmayacağına Söz Verdiği Halde Solana Temelli Meme Coin’i Sattı

  Amerikalı ünlü şarkıcı Jason Derulo, son zamanlarda kripto para dünyasında büyük bir kargaşa yarattı. Derulo, 23 Haziran'da Solana (SOL) tabanlı bir...

  SEC’nin Ethereum ETF Onayı Potansiyel Piyasa Yükselişini İşaret Ediyor

  Kripto para dünyası, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'nun (SEC) bir Ethereum Borsa Yatırım Fonu'nu (ETF) onaylamasıyla önemli bir gelişmeye...

  Bitcoin Çift Tepe Formasyonuyla Karşı Karşıya: Analistler 50.000 Dolara Düşüş Öngörüyor

  Bitcoin'in mevcut piyasa dinamikleri, karmaşık bir dalgalanma modeli sergiliyor ve bu durum gelecekteki değeri hakkında farklı tahminlerin ortaya çıkmasına neden oldu. Uzmanlar, kripto paranın bir...