Diğer
  Ana SayfaHaberDogecoin (DOGE) İşlemleri Bitcoin ve Litecoin'i Geçerek Zirveye Ulaştı!

  Dogecoin (DOGE) İşlemleri Bitcoin ve Litecoin’i Geçerek Zirveye Ulaştı!

  -

  • Günlük Dogecoin işlemleri, Bitcoin ve Litecoin’i geçti.
  • Düşen popülaritesine rağmen, Dogecoin ağında işlemler hızla devam ediyor.

  Günlük Dogecoin işlemleri, Bitcoin (BTC) ve Litecoin’i (LTC) geride bırakarak Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine (ATH) ulaştı!

  DOGE, BTC ve LTC’yi Geride Bırakıyor!

  dogecoin-doge

  Şaşırtıcı bir şekilde, en önde gelen kripto para Dogecoin’in (DOGE) günlük işlem hacmi tüm zamanların en yüksek seviyesine fırlayarak Litecoin’in (LTC) ve en yaygın kabul gören kripto para birimi Bitcoin (BTC) işlem hacimlerini geride bıraktı.

  Verilere göre, Dogecoin ağındaki aktivitedeki ani artış, öncelikle blok zincirinin üstündeki artan token ve diğer varlık eğilimine bağlanıyor.

  Günlük Dogecoin işlemlerinin şaşırtıcı bir şekilde 650.000 ile zirve yaparak Bitcoin ve Litecoin‘in işlem hacimlerini gölgede bıraktığı görülüyor. Bazı topluluk üyeleri işlem artışını, DRC20 standardı olan Dogecoin ağındaki token madenciliğine artan ilgiye bağladı.

  dogecoin-bitcoin-litecoin-islem-sayısı

  Ek olarak önde gelen bir Dogecoin geliştiricisi olan Patrick Lodder’ın mevcut trendi birkaç gün önce, günlük işlemlerdeki artışın hala dikkate değer olduğu ancak bugünün benzeri görülmemiş seviyelere ulaşmadığı sırada öngördüğü biliniyor.

  DOGE’de Devasa İşlemler

  Bir rapora göre DOGE, bu yılın başlarında balina işlemleri ve aktif adreslerden kaynaklanan zincir içi faaliyetlerde önemli bir artışa tanık oldu. Rapor, DOGE ağının, Kasım ayından bu yana iki günlük en yüksek günlük aktif adres serisini temsil eden 86.4 bin aktif adres gördüğünü belirtti.

  Bununla birlikte DOGE fiyatı bugün %1’lik artışla 0,072 dolar seviyesinde işlem görüyor. DOGE fiyatı bundan 1 ay önce 3 Nisan tarihinde Twitter’da Dogecoin logosunun yer almasıyla devasa bir artış göstermiş ve 0,10 dolara kadar yükselmişti. Bununla birlikte popülerliği yeniden yakalayan DOGE’ye yatırımcıların ilgisi son dönemdeki piyasa düşüşü ve yeni memecoinlerin çıkışı ile düşüşe geçti. DOGE, 3 Nisan’daki zirvesinden bu yana %30 değer kaybı yaşadı.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Endonezya, Bitcoin ve Kripto Paralar için Ödeme Yasağı Getirdi!

  Endonezya'ya bağlı olan turistik ada Bali, Bitcoin ve kripto paralar için ödeme yasağı uygulayacak; Bali'nin turizmini nasıl etkileyeceği konusunda endişeler dile getirildi.

  Güncel Bitcoin ve Ethereum Analizi: Fiyat Grafiklerinde Son Durum!

  Bir geçici borç tavanı anlaşması haberleri, Bitcoin'in fiyatını 28.000 doların üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeler ayıların satışına neden olmaya devam ediyor.

  Verilere Göre, Bitcoin Fiyatı Yükseliş için Hazır Görünüyor!

  Önde gelen blok zinciri analitik şirketinden gelen bilgilere göre, Bitcoin fiyatı boğa koşusu için bir geçiş dönemine girmiş olabilir!

  Bitcoin’deki Kısa Vadeli Yatırımcılar Tekrar Kar Elde Etmeye Başladılar!

  Kısa vadeli yatırımcıların yeniden kar elde etmesi, yakın vadede fiyat hareketi için olumlu bir sinyal olarak değerlendiriliyor.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler