Dogecoin (DOGE) Hedef Seviyeler Nereler?

Dogecoin fiyatı kritik destek seviyesine yakın bir seviyede işlem görürken altcoin, sert bir düzeltme yaşayabilir.
doge-2

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

DOGE İçin Düşüş Derinleşebilir mi?

Dogecoin -24.02

Rusya’nın Ukrayna’ya saldırı başlattığı haberi ortaya çıktıktan sonra Bitcoin fiyatı 35.000 dolara kadar gerileyerek Dogecoin ve diğer altcoinlerin de çökmesine neden oldu. Dogecoin fiyatı, son üç ay içinde 0.12 destek seviyesini üç kez işaretleyerek, üçlü dip formasyonu olarak bilinen bir tersine çevirme modeline yol açtı. Üçüncü testin yükseliş hareketine yol açması gerekiyordu ancak Rusya-Ukrayna nedeniyle meydana gelen savaş haberleri sonucu bunu başaramadı.

DOGE,  0.12 destek engelini kırdığından, yeni olumsuz haberler ortaya çıkmaya devam ettikçe bu düşüşün devam etmesi için yüksek bir ihtimal bulunmakta. Yatırımcılar DOGE fiyatının sırada güçlü bir desteği bulunmamasından dolayı %35 düşmesini ve kendi içindeki yükselişin başladığı ilk direnç (şuan destek) 0.07 dolar seviyesini tekrar test edebilir. Bu seviyeler, Dogecoin fiyatının olumsuz gidişatının durdurulmaya çalışıldığı ve alıcıların geri dönüş için yeniden bir araya gelme şansının olduğu yerler olabilir. Şuan için dünya piyasalarında pek olumlu bir hava olmadığını söylemek yanlış olmaz.

Olası Yükseliş Senaryosu Nasıl Gerçekleşebilir?

Dogecoin -24..02

Son haberler ne olursa olsun, DOGE boğaları 0.12 destek seviyesinin üzerinde hızlı bir şekilde toparlanabilirse, yükseliş görünümüne umut verebilir. Bu direnç seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışı yükseliş trendini yeniden başlatacak ve muhtemelen meme coini haftalık direnç noktası olan 0.16 dolarlık direnç bariyerine itmeye çalışacaktır. Bu hareket %30’luk bir yükseliş anlamına gelecektir. Bu direnç engelini aşarken önemli bir hacimle yolculuğunu sağlamlaştırabilirse, Dogecoin fiyatının 0.19 major direnç seviyesi için bir çalışma yapmasına ve toplam kazancı %53’e kadar çıkarmasına neden olabilir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster