Dogecoin (DOGE) Düşüşe Karşı Koyabilecek mi?

Dogecoin için düşüşler sürerken yükselişlerin başlayabilmesi için gerekli koşulları inceleyelim.
dogecoin-1

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

DOGE Fiyat Analizi

DOGE 03.10 1

Dogecoin fiyatı, dün ASYA PAC oturumunda başlayan küresel rahatlama hareketinden mini bir kâr elde etti. Yükseliş, erken saatlerde Ukrayna’dan gelen Rusya’nın bazı taleplerini karşılamaya istekli oldukları yönündeki yorumlarla ateşlenmişti.

Öte yandan, Moskova sessiz haberleri ne onayladı ne de reddetti. Ortada bulunan bu yorumsuz atmosfer kısa sürede alevlenen bu yükselişi tekrar söndürdü. DOGE fiyatındaki düşüşe bakıldığında yatırımcıların dün açılan long pozisyonları ellerinden çıkarmaya çalıştığı görülmekte.
DOGE şu anda düşüş trendinin LL bölgesinde seyrediyor. Üst seviyeden çekilen, kırmızı alçalan trend çizgisi DOGE’u her iki yönde de kırılabilecek bir üçgen haline getiriyor.

Destek ve Direnç Seviyeleri

DOGE 03.10 2

Yeşil yükselen trend çizgisi 0.1137 dolardan geçmektedir. Altında bir kırılma ayılara 0.1067 destek seviyesine doğru bir düzeltmeyi tetikleme şansı verebilir. Görüşmeler hala devam ederken, gelecek olumlu bir haber ile tekrar bir yükseliş şansı doğabilir. DOGE boğalarının ihtiyacı olan şey 0,12 dolar civarında bir destek bulmak. Ancak kendi başına bu seviye çok da yeterli değil.

Bu nedenle aşağı yönlü hareket ilk olarak 0,10 dolar seviyesine ve hatta altına da düşmesiyle sonuçlanabilir. Aynı zamanda şu anda 0,09 dolar seviyesi tarihi olarak önem teşkil ediyor olabilir. Kırmızı alçalan trend çizgisinin üzerinde bir kırılma DOGE fiyatını 0.1242 direnç seviyesine ulaştıracaktır. Bu alan üzerinde kapanış yapılması halinde, birkaç gün boyunca akümüle olan Dogecoin’in 0.1300’u aşmasının ardından 0.1357 dolar seviyesinin gelmesini bekleyebiliriz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster