Ana SayfaHaberDogecoin (DOGE) Boğaları Yeni Yıllık Düşüşten Sonra Fiyatın Toparlanmasını Coşkuyla Kutluyor

Dogecoin (DOGE) Boğaları Yeni Yıllık Düşüşten Sonra Fiyatın Toparlanmasını Coşkuyla Kutluyor

-

  • Dogecoin (DOGE), uzun vadeli bir simetrik üçgen içinde işlem görmektedir.
  • $ 0.079’da direnç var.
  • Dogecoin (DOGE) fiyatı, kısa vadeli düşen bir direnç çizgisini takip ediyor.

Dogecoin (DOGE) Yükselişi Sahte miydi?

Dogecoin (DOGE) fiyatı, son beş günde önemli ölçüde artmıştır. Ancak, henüz alıcıların dönüşünü doğrulamadı.

DOGE fiyatı, Haziran 2022’den bu yana uzun vadeli bir yükselen destek çizgisini izlemektedir. Aynı yılın Aralık ayında başlayan bir direnç çizgisiyle birleştirildiğinde, bu simetrik bir üçgen oluşturur ve bu nötr bir desen olarak kabul edilir.

10 Mart’ta, yılın yeni düşük seviyesine kısa süreli düştükten sonra destek çizgisinde (yeşil simge) bir yükseliş oldu. Diğer kripto para birimleri gibi, Dogecoin da bu tarihten sonra artarak, birkaç ardışık alıcı mum oluşturdu. Ancak, günlük RSI hala 50’nin altındadır. Ayrıca, bugün fiyat $ 0.079 direnç alanına ulaşamadı. Sonuç olarak, trend henüz alıcı olarak kabul edilemez.

Dogecoin (DOGE) Neutral Pattern
DOGE/USDT Günlük Grafik. Kaynak: TradingView

Dogecoin (DOGE) Fiyatının Trendi Doğrulaması Zor

Altı saatlik grafikteki teknik analiz, DOGE fiyatının Ocak ayının başından beri düşen bir direnç çizgisinin altına düştüğünü göstermektedir. Daha yakın zamanda, çizgi 13 Mart’ta (kırmızı simge) reddetti ve yeni yıllık düşükten sonra başlayan dönüşü sonlandırdı. Altı saatlik grafik, $ 0.079 direnç alanının önemini tekrar vurgulamaktadır.

Ancak, dijital para biriminin bu alana ulaşıp potansiyel olarak çıkış yapıp yapmayacağını belirlemeye yardımcı olmaz. RSI 50’nin üzerinde olmasına rağmen, henüz alıcı bir ayrışma oluşturmadı. Bu nedenle, hem çıkış hem de reddedme olasıdır.

Dogecoin (DOGE) Price Short-Term
DOGE/USDT Altı Saatlik Grafik. Kaynak: TradingView

Bu nedenle, Dogecoin fiyat trendi hala belirsiz. Fiyat $ 0.079’un üzerine hareket etmeden önce, kısa vadeli trend alıcı olarak kabul edilebilir. Ancak, uzun vadeli trendin yönü, fiyatın simetrik üçgenin içinden çıkıp çıkmayacağına bağlı olacaktır. Bir çıkış, $ 0.110’a yakın yüksekleri beraberinde getirebilirken, bir düşüş $ 0.050’ye kadar düşebilir.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bugün Kripto Para Piyasası Neden Yükseliyor?

Kripto Piyasa Kapitalizasyonu (TOTALCAP) büyük bir artıştan sonra durdu. Bitcoin (BTC) nötr bir haftalık mum çubuğu oluşturdu. Kripto Piyasa Kapitalizasyonu (TOTALCAP) ve Bitcoin (BTC) fiyat...

Silicon Valley Bank Alıcı Buldu, First Citizens Bank Devraldı!

Amerika Birleşik Devletleri Federal Mevduat Sigorta Kurumu (FDIC), First Citizens Bank & Trust Co.'nun Silicon Valley Bank'ın mevduatlarını ve yükümlülüklerini satın alacağını duyurdu.

Nasdaq, Kripto Saklama Hizmetlerinin İkinci Çeyrekte Başlatılmasını Hedefliyor

Nasdaq Inc, kripto saklama hizmetlerine odaklanmaya devam ediyor ve ikinci çeyreğin sonunda başlatması bekleniyor.

Bitcoin Fiyat Artışı Likidite Krizi Tehdidi Altında – Ne Beklenmeli

Bitcoin piyasası likiditesi, kripto para birimi alanında şu anda büyük bir endişe kaynağıdır. Piyasadaki derinlik eksikliği, büyük emirlerin gerçekleştirilmesi sırasında önemli fiyat kaymalarına neden oldu ve en deneyimli traderları bile etkileyebilecek dalgalanmalar meydana getirdi.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler