Ana SayfaKripto Para AnalizleriDogecoin (DOGE) Boğaları Koşuyu Başlatıyor Mart kayıpları tersine çevrilebilir mi?

Dogecoin (DOGE) Boğaları Koşuyu Başlatıyor Mart kayıpları tersine çevrilebilir mi?

-

Uyarı: Sunulan bilgiler, finansal, yatırım, ticaret veya diğer türde tavsiyeler oluşturmaz ve sadece yazara aittir

  • H4 piyasa yapısı güçlü bir şekilde alıcılıydı.
  • Yapı değişiminde işlem hacmi artış gösterdi.

$ 0.0625’den swing low’dan ölçüldüğünde, Dogecoin [DOGE], son beş günde yaklaşık % 25’lik bir kazanç elde etti. Pazartesi günü Bitcoin’in [BTC] $ 22k bölgesinin üzerinde ani bir çıkışının ardından kripto alanındaki duygu yükselişe geçti.

Salı günü Bitcoin’in $ 25.2k direncinin üzerinde çıkışı, gelecekte güçlü bir alıcılı eğiliminin devam edeceğini gösterdi. Dogecoin alıcıları dikkatli olmalı – bu kadar güçlü bir pump, sonraki hareketten önce büyük bir geri çekilme görebilir.

Dogecoin (DOGE)’de iki düşük yükseklikler aşıldı ve trend eğiliminde yön değişti

Dogecoin bulls open the floodgates and force a reversal of March losses
Kaynak: DOGE / USDT TradingView’da

Günlük zaman dilimindeki ayı kırıcı aksi yönde aşıldı ve Dogecoin dramatik bir şekilde ters yönde döndü. DOGE‘nin yükselişi sırasında işlem hacmi yüksekti ve göstergeler de alıcı sinyalleri verdi. Muhteşem Osilatör sıfır çizgisinin üzerinde ve tırmanıyordu ve ciddi alıcı momentumu gösteriyordu.

Yönsel Hareket Endeksi de yükselen bir trendin devam ettiğini gösteriyordu. Son birkaç gündür, -DI (kırmızı) 20 noktasının altına zorlandı ve +DI onu değiştirdi. ADX (sarı) da 20’nin üzerinde olduğunda, 4 saatlik grafikte önemli bir yükseliş gösterdiler. Piyasa yapısı da bu bulgularla uyumluydu. Fiyat, önceki ayı yapısını alıcıya çevirmek için son zamanlardaki iki düşük yüksekliği aştı.

$ 0.073 destek seviyesi neredeyse mükemmel bir şekilde yeniden test edildi ve DOGE daha da yükseldi. Bir sonraki direnç seviyesi $ 0.08’teydi. Ocak ortasından beri destek olarak hizmet eden bir alandı. Bu nedenle, satıcılarla dolu olma olasılığı yüksekti. Eğer bu alan gelecek günlerde destek olarak yeniden test edilirse, alım fırsatı sunabilir.

Vadeli piyasalar, Dogecoin kazançlarıyla birlikte sermayenin akışını gösterdi

Dogecoin bulls open the floodgates and force a reversal of March losses
Kaynak: Coinalyze

15 dakikalık grafik, son birkaç gündür Dogecoin için daha düşük zaman dilimlerinde konsolidasyon ve genişleme dönemlerini gösterdi. Fiyat grafiğindeki her geri çekilme, Açık İlgi azaldı. Benzer şekilde, DOGE’nin her yükselişi, OI’de bir artışla birlikte geldi. Birlikte alındığında, piyasada alıcı duygusunun güçlü olduğu gösterildi.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin ve 32 Bin Dolar Senaryosu: Onchain, Teknik ve Piyasa Analizi

Bitcoin (BTC) için teknik yapılar, onchain verileri ve korku endeksi neler söylüyor? Bitcoin ve altcoin yatırımcılarının incelemesi gereken verileri topladık!

XRP Coinbase’e Geri Dönüyor mu? Bilmeniz Gerekenler Burada!

ABD merkezli en büyük kripto para borsası Coinbase, XRP topluluğuna en büyük sevinçlerden birini vermeyi düşünüyor olabilir. İşte detaylar!

Cardano 2022 Son Çeyrek Verileri Yayınlandı! ADA Fiyatı Ne Olacak?

Cardano (ADA) için 2022'nin son çeyreği raporları yayınlandı. Raporlara göre Cardano finansal çöküş yaşarken onchain hareketliliği devam...

Bitcoin 27k ile 2023’ün Yeni Yüksek Seviyesini Yaptı ve Shortları Sınırlandırdı!

Bitcoin (BTC), bir hafta içinde iki kez $26K fiyat seviyesini test etti. Yatırımcılar, ABD bankasının çöküşüne ve geleneksel bankacılık sistemine olan güvenin azalmasından sonra alternatif arayışında olan yatırımcılar BTC'ye kısmi olarak yakıt oldu.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler