Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriDogecoin (DOGE) Boğaları Koşuyu Başlatıyor Mart kayıpları tersine çevrilebilir mi?

  Dogecoin (DOGE) Boğaları Koşuyu Başlatıyor Mart kayıpları tersine çevrilebilir mi?

  -

  Uyarı: Sunulan bilgiler, finansal, yatırım, ticaret veya diğer türde tavsiyeler oluşturmaz ve sadece yazara aittir

  • H4 piyasa yapısı güçlü bir şekilde alıcılıydı.
  • Yapı değişiminde işlem hacmi artış gösterdi.

  $ 0.0625’den swing low’dan ölçüldüğünde, Dogecoin [DOGE], son beş günde yaklaşık % 25’lik bir kazanç elde etti. Pazartesi günü Bitcoin’in [BTC] $ 22k bölgesinin üzerinde ani bir çıkışının ardından kripto alanındaki duygu yükselişe geçti.

  Salı günü Bitcoin’in $ 25.2k direncinin üzerinde çıkışı, gelecekte güçlü bir alıcılı eğiliminin devam edeceğini gösterdi. Dogecoin alıcıları dikkatli olmalı – bu kadar güçlü bir pump, sonraki hareketten önce büyük bir geri çekilme görebilir.

  Dogecoin (DOGE)’de iki düşük yükseklikler aşıldı ve trend eğiliminde yön değişti

  Dogecoin bulls open the floodgates and force a reversal of March losses
  Kaynak: DOGE / USDT TradingView’da

  Günlük zaman dilimindeki ayı kırıcı aksi yönde aşıldı ve Dogecoin dramatik bir şekilde ters yönde döndü. DOGE‘nin yükselişi sırasında işlem hacmi yüksekti ve göstergeler de alıcı sinyalleri verdi. Muhteşem Osilatör sıfır çizgisinin üzerinde ve tırmanıyordu ve ciddi alıcı momentumu gösteriyordu.

  Yönsel Hareket Endeksi de yükselen bir trendin devam ettiğini gösteriyordu. Son birkaç gündür, -DI (kırmızı) 20 noktasının altına zorlandı ve +DI onu değiştirdi. ADX (sarı) da 20’nin üzerinde olduğunda, 4 saatlik grafikte önemli bir yükseliş gösterdiler. Piyasa yapısı da bu bulgularla uyumluydu. Fiyat, önceki ayı yapısını alıcıya çevirmek için son zamanlardaki iki düşük yüksekliği aştı.

  $ 0.073 destek seviyesi neredeyse mükemmel bir şekilde yeniden test edildi ve DOGE daha da yükseldi. Bir sonraki direnç seviyesi $ 0.08’teydi. Ocak ortasından beri destek olarak hizmet eden bir alandı. Bu nedenle, satıcılarla dolu olma olasılığı yüksekti. Eğer bu alan gelecek günlerde destek olarak yeniden test edilirse, alım fırsatı sunabilir.

  Vadeli piyasalar, Dogecoin kazançlarıyla birlikte sermayenin akışını gösterdi

  Dogecoin bulls open the floodgates and force a reversal of March losses
  Kaynak: Coinalyze

  15 dakikalık grafik, son birkaç gündür Dogecoin için daha düşük zaman dilimlerinde konsolidasyon ve genişleme dönemlerini gösterdi. Fiyat grafiğindeki her geri çekilme, Açık İlgi azaldı. Benzer şekilde, DOGE’nin her yükselişi, OI’de bir artışla birlikte geldi. Birlikte alındığında, piyasada alıcı duygusunun güçlü olduğu gösterildi.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler