Dogecoin (DOGE) Ayıları Yeni Düşüşe mi Hazırlanıyor?

21 cente kadar gerileyen Dogecoin (DOGE) hızla toparlanıp 40 cente kadar yükseldi fakat tutunamadı. 36 centi geçmeye çalışan Dogecoin'de kıdemli piyasa analistlerinden Dhwani Mehta DOGE'yi yorumladı.

Dogecoin DOGE
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Piyasa analistlerinden Dhwani Mehta, gün içerisinde kaleme aldığı Dogecoin analizini yayımladı. Mehta, zun süreli düşüş trendinde olan popüler altcoin’in 3 gündür de kayıpla kapattığına dikkat çekti. Ayrıca DOGE ayılarının başka bir düşüş için güç topluyor olabileceğini belirtti. Deneyimli analist, DOGE’nin şu an için 30 cent seviyesinin üzerinde tutunmayı başardığını belirtti. Altcoin’in yeni satış dalgası yaşaması durumunda 25 cent seviyelerine düşebileceği konusunda yatırımcıları uyardı.

Analist, DOGE’nin dört saatlik grafiğinde 36 cent civarında konsolide olduğunu belirtti.

DOGE ayıları, kripto para piyasalarında yeni bir satış dalgası oluşması durumunda 0,26 dolar seviyesindeki alçalan kama desteğini test ettirebilir. Bununla birlikte bu destekten bir geri tepme yaşanması durumunda hareketli direnç test edilebilir ve bunun üzerinde 0,41 dolarlık 200 saatlik hareketli ortalama ziyaret edilebilir.

Elon Musk’ın Dogecoin Gündemi!

Tesla’nın Bitcoin ile ödemeleri durdurmasının ardından düşüşe geçen Bitcoin sonrası Elon Musk büyük tepki topladı.

Elon Musk’ın SNL’de Dogecoin ile ilgili açıklamalarının ardından DOGE fiyatının yükseleceği bekleniyordu. Fakat ise fiyat ters tepti ve düşüş yaşadı.

Elon Musk ayrıca DOGE’lerini satmadığını ve satmayacağını belirtti. Son DOGE Tweeti ise  “Resimde görülen Doge kaç dolar?” sorusuyla birlikte üzerinde DOGE resmi olan bir dolarlık bir banknot görseli oldu. Bu paylaşımı Musk’ın takipçileri ve Dogecoin yatırımcıları ise Dogecoin 1 dolar olacak şeklinde yorumladılar. Bu paylaşım sonrasında popüler altcoin yukarı yönde ivmelendi ve 43 cent seviyelerine kadar yükseldi fakat yeniden geriledi.

Dogecoin (DOGE) fiyatı an itibariyle$ 0.293291dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!