Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriDogecoin (DOGE) Analizi

  Dogecoin (DOGE) Analizi

  -

  Dogecoin (DOGE) Mayıs ayı ortasındaki düşüşten sonra bir daha toparlanamadı, uzun süredir de balinalardan ilgi göremeyen Doge 0.30 seviyesinde kaldı.

  SHIB Coin’de ortaya çıktıktan sonra Doge’de kayda değer artışlar gözlemlenmedi.

   

  Doge son 24 saat içerisinde 0.30744 – 0.31537 dolar aralığında seyretti. Listelemede en büyük 6. kripto para birimi olan Doge’nin günlük işlem hacmi %44 kadar azaldı ve 1.1 milyar dolara geriledi.

  Piyasa genel olarak yatay ilerliyor, Doge ise Mayıs ayı ortasında başladığı düşüşe 7 Haziran’ı da ekleyerek bir düşüş trendine girdi. Şu an yatay ilerleyen Doge kendine bir yön arıyor.

  Destek (alt kırmızı çizgi) bölgesinin sınırında olan Doge, bu çizginin altına indiği takdirde düşüş bekleniyor. Bollinger Bantlarında kırmızı çizgiye gelmesi ve çizginin üstüne çıkması bekleniyor. Böylece al – sat bekleyenler için bir yükseliş ihtimali duyuyor.

  Fakat Forecast Osilatörü’ne bakacak olursak pek yükseliş ihtimali verilmiyor. Osilatör 0 (mavi) çizginin sınırlarında ve yatırımcılar yukarı kırmasını bekliyor. Son olarak yeşil bir ışık yandı fakat bu yeşil ışık yukarı doğru bir süre hareket etmezse ayılar güç kazanacak ve Doge aşağı yönlü seyredecektir.

  Yatırımcılar şimdilik beklemede bulunuyor, fakat Doge şimdilik ayıların elinde bulunuyor (çok satış alıyor).

  Destek (alt kırmızı çizgi)’nin üstüne çıkması Doge yatırımcılarının beklentisi.

  Doge’nin direnç (üst kırmızı çizgi)’nin üstüne çıkması ile 0.33 seviyesine gelmesi bekleniyor.

  DogeCoin (DOGE) fiyatı an itibariyle$0.071606dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

  Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

   

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Ali DEMİREL
  Ali DEMİREL
  Ali DEMİREL, uzun yıllar boyunca onlarca farklı sektör ve alanda edindiği bilgiler doğrultusunda yönelmeye karar verdiği kripto dünyasında, önemli isimlerin ona kattığı bilgiler ve tecrübeler ile Coin Otağ bünyesinde gelişmeyi, geliştirmeyi hedefliyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler