Diğer

  Dogecoin Ağında Son 2 Haftada Eklenen Yeni Cüzdanlar Dikkatleri Çekiyor: Güncel DOGE Verileri!

  • Dogecoin (DOGE), piyasa değeri bakımından en büyük meme coin’lerinden biri, 2023’te elde ettiği zirveden %26 kayıp yaşamıştır.
  • Santiment adlı on-chain veri takip platformuna göre, Dogecoin ağı sadece iki haftada yaklaşık 413,800 yeni cüzdanı ağırlamıştır.
  • Dogecoin benimsemesindeki artış, fiyatını yukarı yönlü iterek önemli bir toparlanmaya işaret edebilir.

  Dogecoin ağında son 2 haftada binlerce yeni cüzdan eklendi: DOGE fiyatı için güncel görünüm nedir? İşte raporlar!

  Dogecoin Ağı için Güncel On-Chain Raporları

  Dogecoin

  Dogecoin (DOGE), piyasa değeri bakımından en büyük meme coin’lerinden biri, 2023’te elde ettiği zirveden %26 kayıp yaşamıştır. Ancak, bu memecoin, cüzdan benimsemesinde önemli bir artış gözlemlemektedir. Bu, DOGE fiyatını yakın gelecekte güçlü bir toparlanma yönlendirebilecek bir katalizör olabilir.

  Santiment adlı on-chain veri takip platformuna göre, Dogecoin ağı sadece iki haftada yaklaşık 413,800 yeni cüzdanı ağırlamıştır. Bu, on yıllık tarihindeki en hızlı büyümeyi temsil etmektedir. Bu cüzdanlar genellikle 0.001 ila 1 DOGE arasında bulunmakta ve piyasaya giren küçük ölçekli yatırımcıların genişleyen bir tabanını göstermektedir.

  Dogecoin benimsemesindeki artış, fiyatını yukarı yönlü iterek önemli bir toparlanmaya işaret edebilir. Ayrıca, kripto analistleri DOGE fiyatı için hem kısa hem de uzun vadeli umut vaat eden tahminlerde bulunmuştur. X’teki bir analist Trading Oasis, Dogecoin için 0.34 dolarlık bir hedef belirledi.

  Analist, Dogecoin’in haftalık grafikte akıllı para biriktirme gösteren bir taban oluşturan bir üçgen konsolidasyonuna sahip olduğunu belirtti. Bu nedenle, kripto analisti, Dogecoin’in 0.1073 dolarlık direnç seviyesini aşabileceğine ve böyle bir çıkışın kaçınılmaz olarak 225 kat artış getireceğine sonuç çıkardı.

  Daha önce X’teki başka bir kripto analisti Ali Martinez, DOGE’un 4 saatlik grafikteki Bollinger Bantları’nın 5 Şubat’ta 2023 Ekim’inden beri yaşadığı en dar sıkışmayı fark ettiğini belirtti. Bu nedenle, yakın zamanda artan fiyat volatilitesini öngördü. Bu arada analist Crypto Patel, DOGE için iddialı bir fiyat tahmini yayınladı. Dogecoin fiyatının mevcut boğa koşusunda 3 doları bulmasını beklediğini ancak ilk hedefini 1 dolarla sınırladığını belirtti.

  Dogecoin Fiyatı Ne Durumda?

  Dogecoin fiyatı şu anda 0.078 dolar seviyesini koruyor. Yazı yazıldığı an itibariyle 6 Şubat Salı günü DOGE fiyatı %0.43 düşerek 0.07845 dolara geriledi. Memecoin’in piyasa değeri 11.21 milyar dolar olarak gerçekleşti. Öte yandan DOGE için son 24 saatteki işlem hacmi %14.97 artarak 235.31 milyon dolara yükseldi.

  Fiyat düşüşü sırasında DOGE, 0.08003 dolarlık zirvesinden reddedilerek 0.07762 dolara kadar düştü. Kripto, 0.079 dolar seviyesinin altına inerek son yedi günde neredeyse %4 kaybetti. Ancak, Ocak ayının sonlarındaki artışlar nedeniyle 30 günlük kayıp, %2’nin altına düştü.

  Verilere göre, Dogecoin şu anda güçlü bir düşüş eğilimi içindedir. TradingView’deki hareketli ortalamalar göstergesi, DOGE için ‘Güçlü Sat’ sinyali vermektedir. Ayrıca, Dogecoin fiyatı şu anda 0.0819 ve 0.0808 olan 50 günlük ve 100 günlük EMA’ların oldukça altındadır, bu da güçlü bir düşüş eğilimi işaret etmektedir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Mox Bank, Hong Kong’da Bitcoin ve Ethereum Hizmetleri Sunacak!

  Mox Bank, Hong Kong'daki ekosisteme katılarak Bitcoin ve kripto para hizmetlerini sunmaya başlayacak; İşte detaylar!

  Alchemy Pay (ACH), ABD’nin New Hampshire Eyaletinde Lisans Aldı!

  Önde gelen fiat-kripto ödeme ağı ve altcoin projesi olan Alchemy Pay, ABD'nin New Hampshire eyaletinde para transferi için lisans aldı.

  DWF Labs, TokenFi Projesinin Kripto Parası TOKEN’e Yatırım Yapıyor!

  Web3 yatırım firması DWF Labs, TokenFi projesninin yerel kripto parası olan TOKEN'e 10 milyon dolarlık yatırım yapacağını açıkladı.

  Bitcoin Fiyatı Güçleniyor: Altcoin Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

  Bitcoin fiyatı 68 bin doların üzerini görerek yeni zirveleri hedefledi; Ancak şimdi yatırımcılar altcoin sezonunun ne zaman başlayacağına odaklanıyor!

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Reddit Haberi Matic Fiyatını Uçurdu! Güncel MATIC Analizi

  Coinotag Twitter'da Reddit'in Matic satın aldığını duyurdu, bu habere bağlı olarak Matic %7 yükseldi. Reddit, Bitcoin ve Ethereum'u bilançosuna ekledi ve sanal ürünlerin satışında Ether ve Matic'i ödeme olarak kabul ettiğini belirtti.

  KSM Coin Uzun Vadeli Yatırımcılara Göz Kırpıyor! Güncel KSM Analizi

  KSM'nin teknik analizine göre, 47$ desteğinin kaybı sonrasında düşüş trendi başladı. Yatırımcılar, 48.37$ - 47.58$ direnç aralığını izlemeli. Yükseliş trendinin güçlenebileceği ve hedefin 55$ olabileceği belirtiliyor.

  Solana Balinaları 75 Dolara Hazırlanıyor Olabilir Mi? Güncel SOL Analizi

  SOL, 12 saatlik grafikte 105.52$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 114$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapılamazsa, düşüş hareketi 75$ seviyesine kadar devam edebilir.

  AVAX Kritik Direncini Geçemezse Düşüş Sürebilir! Güncel AVAX Analizi

  AVAX, 12 saatlik grafikte 38.38$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 40.90$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapamazsa, düşüş hareketi 31.10$ seviyesine kadar devam edebilir.

  Bitcoin Yatırımcılarını Neler Bekliyor? Bitcoin’de Yükseliş Sürecek Mi? BTC Analizi

  Bitcoin, saatlik grafikte düşüş eğilimi gösteriyor. Haftalık grafikte ise kritik direnç seviyesi olan $53,270'e yakın işlem görüyor. Yatırımcılar direnç bölgesine yaklaşırken dikkatli olmalı ve piyasa
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Mox Bank, Hong Kong’da Bitcoin ve Ethereum Hizmetleri Sunacak!

  Mox Bank, Hong Kong'daki ekosisteme katılarak Bitcoin ve kripto para hizmetlerini sunmaya başlayacak; İşte detaylar!

  Alchemy Pay (ACH), ABD’nin New Hampshire Eyaletinde Lisans Aldı!

  Önde gelen fiat-kripto ödeme ağı ve altcoin projesi olan Alchemy Pay, ABD'nin New Hampshire eyaletinde para transferi için lisans aldı.

  DWF Labs, TokenFi Projesinin Kripto Parası TOKEN’e Yatırım Yapıyor!

  Web3 yatırım firması DWF Labs, TokenFi projesninin yerel kripto parası olan TOKEN'e 10 milyon dolarlık yatırım yapacağını açıkladı.