Diğer
  Ana SayfaHaberDOGE ve SHIB Yatırımcıları Bu Kritik Seviyeleri Takip Etmeli!

  DOGE ve SHIB Yatırımcıları Bu Kritik Seviyeleri Takip Etmeli!

  -

  • DOGE, geniş kanalın ortasında işlem görüyor, fiyat yatay olmaya devam edebilir.
  • SHIB fiyatı önemli bir dirençten ret yedi, fiyat bir düzeltmeye gidebilir.

  En popüler 2 memecoin fiyatlarında son durum nedir? DOGE ve SHIB yatırımcıları bu seviyeleri dikkatle izlemeli.

  Dogecoin (DOGE) Fiyat Analizi

  Dogecoin (DOGE)

  Twitter’ın logosuna Dogecoin logosu eklemesiyle büyük bir yükseliş yaşayan ve popülerliği hızla artan DOGE’de yatay fiyat hareketleri görülüyor. Twitter’ın Dogecoin logosunu kaldırmasıyla birlikte DOGE fiyatı %12’den fazla düşüş yaşadı.

  12 milyar dolarlık piyasa değeri ile en büyük 8. kripto para olan Dogecoin (DOGE) fiyatı, son 24 saatte %0,2’lik bir düşüş yaşadı.

  doge-usdt-1-g

  DOGE/USDT Günlük Fiyat Grafiği

  DOGE, $0,08 destek ve $0,0998 direnç arasındaki geniş kanalın ortasında işlem görüyor. Ne destek ne de direnç tarafı inisiyatifi ele geçiremediği için, önümüzdeki hafta $0,09 bölgesinde yatay işlem görme senaryosu daha olasıdır.

  Shiba Inu (SHIB) Fiyat Analizi

  En popüler ikinci memecoin olan Shiba Inu, yılın başından bu yana %40’tan fazla yükseldi. 2023 yılının en yüksek seviyesini ise 0,00001575$ olarak 4 Şubat 2023 tarihinde kaydetti.

  SHIB fiyatı 4 Şubat’tan bu yana %25’lik bir düşüş gerçekleştirdi. 6.8 milyar dolarlık piyasa değeri ile en büyük 13. kripto para olan Shiba Inu (SHIB) fiyatı son 24 saatte %3,6’lık bir yükseliş performansı sergiledi.

  shib-usdt-1-g

  SHIB/USDT Günlük Fiyat Grafiği

  Son 24 saatteki yükselişe rağmen, SHIB fiyatı 0.00001186$ seviyesinde direnç seviyesinden ret yedi. Şu anda, yatırımcılar günlük kapanışa dikkat etmelidir. Eğer bu seviyeden uzak gerçekleşirse, $0,000011 bölgesine doğru bir düzeltme olasılığı yüksektir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Endonezya, Bitcoin ve Kripto Paralar için Ödeme Yasağı Getirdi!

  Endonezya'ya bağlı olan turistik ada Bali, Bitcoin ve kripto paralar için ödeme yasağı uygulayacak; Bali'nin turizmini nasıl etkileyeceği konusunda endişeler dile getirildi.

  Güncel Bitcoin ve Ethereum Analizi: Fiyat Grafiklerinde Son Durum!

  Bir geçici borç tavanı anlaşması haberleri, Bitcoin'in fiyatını 28.000 doların üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeler ayıların satışına neden olmaya devam ediyor.

  Verilere Göre, Bitcoin Fiyatı Yükseliş için Hazır Görünüyor!

  Önde gelen blok zinciri analitik şirketinden gelen bilgilere göre, Bitcoin fiyatı boğa koşusu için bir geçiş dönemine girmiş olabilir!

  Bitcoin’deki Kısa Vadeli Yatırımcılar Tekrar Kar Elde Etmeye Başladılar!

  Kısa vadeli yatırımcıların yeniden kar elde etmesi, yakın vadede fiyat hareketi için olumlu bir sinyal olarak değerlendiriliyor.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler