Diğer
  Ana SayfaHaberDo Kwon, Interpol Kırmızı Bülten Aldıktan Sonra 1 Dolara Sırbistanda Şirket Kurmuş!

  Do Kwon, Interpol Kırmızı Bülten Aldıktan Sonra 1 Dolara Sırbistanda Şirket Kurmuş!

  -

  Terraform Labs’un yöneticisi Do Kwon, Interpol kırmızı notu aldıktan sadece birkaç hafta sonra Sırbistan’da “Codokoj22 d.o.o. Beograd” adlı bir danışmanlık şirketi kurdu.

  do kwon serbia

  Terra LUNA Kurucusu Do, 1 Dolara Şirket Kurdu

  Sırbistan İş Sicili belgelerine göre, Kwon, Ekim 2022’de 100 Sırp dinarı (0,92 $) karşılığında bu şirketi kurdu. Şirketin ana iş faaliyeti danışmanlık hizmetleri olarak kaydedildi.

  Kwon, şirketin tek sahibidir ancak Chai Corporation’ın eski CEO’su Han Chang-Joon, ortak direktör olarak kaydedilmiştir. Söylentilere göre, Kwon ve Han, Sırbistan İş Sicili’ne kaydolmak için Kore pasaportlarını kullandı.

  Kwon’un, kendisini temsil etmek için Sırp hukuk firması Gecic Law ile sözleşme imzaladığı iddia edildi. Sırbistan kanunlarına göre suç, en fazla üç yıl hapis cezası ile cezalandırılır. Kwon ve Han, taklit edilmiş Kosta Rika seyahat belgeleri kullandıkları gerekçesiyle geçen hafta Karadağ’da tutuklandılar.

  ABD savcıları, Kwon’un dolandırıcılık suçlamalarıyla New York mahkemesinde yargılanacağını duyurdu.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler