Diğer
  Ana SayfaHaberDikkat: Bitcoin Borsası Binance, Bu İşlem Çiftlerini Kaldıracak!

  Dikkat: Bitcoin Borsası Binance, Bu İşlem Çiftlerini Kaldıracak!

  -

  Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, 11 işlem çiftini yakında borsadan kaldıracağını açıkladı! İşte o işlem çiftleri!

  Binance’den Yeni Delist Duyurusu!

  Binance

  Kripto para borsası Binance, bugün yaptığı açıklamada alım satıma kapatacağı işlem çiftlerini açıkladı;

  Binance’in açıklamasına göre 11 Mayıs günü Türkiye saati ile 06.00’da AR/BNB, BURGER/BNB, JASMY/BNB, JASMY/ETH ve OMG/BTC işlem çiftleri kaldırılacak.

  Ardından aynı gün, Türkiye saati ile 09.00’da PROS/ETH, UNFI/ETH, VIB/ETH, VITE/BUSD, WAVES/BNB ve WRX/BNB işlem çiftleri kaldırılacak.

  Bu duyuruyla birlikte Binance kullanıcılar için şu uyarıyı yaptı;

  “Kullanıcılara, herhangi bir potansiyel kaybı önlemek için, strateji alım satım hizmetlerinin sona ermesinden önce al-sat stratejilerini güncellemeleri ve/veya iptal etmeleri şiddetle tavsiye edilir.”

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler