DENT Fiyat Analizi: Son Dirençte Takıldı!

dent-frozen

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bu içeriğimizde sizlerle beraber DENT’in grafiğini inceleyeceğiz. DENT Coin Otağ verilerine göre 131. sırada 0.0060 değerinden fiyatlanmakta.  İlk olarak 1 günlük grafiğine daha sonra 4 saatlik grafiğine bakacağız. Bakalım bu zamana kadar neler yapmış.

DENT Grafiğine Genel Bakış

1 günlük grafiğe genel bir bakış yaptığımızda; DENT, Nisan aylarında 0.022 dolar seviyelerine çıkmış ve sert düşüşler yaşamış. Daha sonra düşüşüne ilk olarak 0.0050 fiyatında bulduğu güçlü alıcılarla ara vermiş. 0.013 dolar seviyelerine kadar yükselerek tekrardan düşüşüne devam etmiş. Daha sonra son olarak 0.0014 fiyatından yeni alıcılar buldu. Kademeli şekilde artan alıcılarla birlikte güncel olarak 0.0090 dolar fiyatına ulaşmış. Buraya kadar yatırımcılarına yüzde 450’lik bir kar sağlamış. Hem bitcoin tarafından gelen satış hem de DENT’in dirence gelmiş olmasıyla birlikte fiyat geri çekilmekte. Dipten toplanan malların bu kadar yüksek kar oranında satış görmesi gayet normal. Şimdi ise yükselişine devam etmesi için bu direnci geçmek zorunda. Fakat geçebilir mi onu denedikçe gelen tepkiye göre ölçmek gerekir.

Grafikte bulunan destek ve direnç çizgileri alım satım noktaları değildir. Sadece grafiği daha iyi anlatabilmek için çizilmiştir.

DENTUSDT

DENT’i 4 saatlik grafikte indikatörler ile birlikte değerlendirdiğimizde ise, RSI ve MACD değerleri kendilerini rahatlatma sürecine devam ediyorlar. RSI değeri 43 değerlerinde gözüküyor. MACD ise 0 değerinin yakınlarında dolaşıyor. Fakat çizgiyi yukarı kesmiş değil. Supertrend indikatörü ise grafikte görülen fiyat seviyesinde sat sinyali vermiş. Devamında bu seviyelerde yataya bağlamış gözüküyor. Supertrend’in tekrardan al sinyali vermesi için yazının yazıldığı zamana göre 0.0078 dolar seviyelerinin üzerine mum kapatması gerekiyor.

DENTUSDT

Uyarı: Bu yazımızda sizlerle beraber DENT grafiğini inceledik. İçerikte yazmış olduğum bilgiler alım satım hedefi olarak görülmemeli, sadece kendi şahsi fikirlerimi içermektedir. Bu yüzden içerikte yapılan bu analiz herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir.

Peki sizler DENT kripto para birimini cüzdanınızda bulunduruyor musunuz? Sizce sıradaki direncin üzerine çıkabilecek mi? Hangi fiyatlardan DENT aldınız? Yorumlarda belirtirseniz seviniriz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster